Wypełniacz styropianowy

Wypełniacz styropianowy

Wypełniacz styropianowy „S”

Jak powszechnie wiadomo nie ma uniwersalnego wypełniacza do paczek. Potrzebujesz ekologicznego wypełniacza wybierz Skropak.

Masz do wypełnienia dużo pustej przestrzeni wybierz poduszki z powietrzem. Jeżeli natomiast przesyłka będzie narażona na dużą wilgotność lub jeżeli pakowane elementy mają ostre krawędzie koniecznie wybierz wypełniacz  styropianowy S.

Wypełniacz styropianowy S

Wypełniacze EPS w kształcie literki „S” od dłuższego czasu dostępne są na polskim rynku. Serwispak zaprasza do zakupów hurtowych tego rodzaju wypełnienia do paczek.

Jesteśmy bezpośrednim importerem wypełniaczy ze styropianu z Niemiec. Możemy dostarczyć go własnym transportem w  500-litrowych workach lub wysłać kurierem w kartonach 250-litrowych.

Wypełniacze styropianowe są lekkie i mają doskonałe właściwości amortyzujące. Nie wchłaniają wody, jak ma to miejsce w przypadku wypełniaczy wykonanych ze skrobi – jak chociażby Skropak.

Zastosowanie

Wypełniacz tego typu świetnie sprawdzi się podczas pakowania towarów o ostrych krawędziach, gdzie nie ma możliwości użycia poduszek z powietrzem.

Pojemnik w wypełniaczu

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze wypełniacza do paczek – napisz do nas lub zadzwoń. Pomożemy wybrać najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia Twoich przesyłek.

W ofercie posiadamy poza wypełniaczem styropianowym również biodegradowalny Skropak jak również wypełniacz papierowy. Wszystko zależy od tego, co chcesz zabezpieczyć oraz w jakich warunkach będzie transport (droga morska, kurier samochodowy, palety czy kartony).

Wypełniacz styropianowy S to jedno z wielu rozwiązań do zabezpieczania towarów, jak również wypełnienia pustej przestrzeni w paczce.