tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do produkcji poduszek z powietrzem

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

  Smart


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

  Air Speed HC


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Geo 100


Wypełnienia z pianki
System do tworzenia opakowań z pianki poliuretanowej to najlepsze zabezpieczenie dla twoich towarów ...

  Bagger

Styropian jako wypełniacz

Jak powszechnie wiadomo nie ma uniwersalnego wypełniacza do paczek. Potrzebujesz ekologicznego wypełniacza wybierz Skropak. Masz do wypełnienia dużo pustej przestrzeni wybierz poduszki z powietrzem. Jeżeli natomiast przesyłka będzie narażona na dużą wilgotność lub jeżeli pakowane elementy mają ostre krawędzie koniecznie wybierz wypełniacz ze styropianu.

Wypełniacze styropianowe są lekkie i mają doskonałe właściwości amortyzujące.       Nie wchłaniają wody jak ma to miejsce w przypadku wypełniaczy wykonanych ze skrobi jak chociażby Skropak.

Wypełniacz na bazie styropianu S  Wypełniacze EPS w kształcie literki „S” od dłuższego czasu dostępne są na polskim rynku. Serwispak zaprasza do zakupów hurtowych tego rodzaju wypełnienia do paczek. Jesteśmy bezpośrednim importerem wypełniaczy ze styropianu z Niemiec. Możemy dostarczyć go własnym transportem w workach 500 litrowych lub wysłać kurierem w kartonach 250 litrowych.

Wypełniacz tego typu świetnie sprawdzi się podczas pakowania towarów o ostrych krawędziach, gdzie nie ma możliwości użycia poduszek z powietrzem. Jesteśmy bezpośrednim importerem tego wypełniacza z Niemiec.