tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do wypełniaczy
Opakowania ochronne i wypełniacze

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

  Smart


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

  Air Speed HC


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Geo 100


Wypełnienia z pianki
System do tworzenia opakowań z pianki poliuretanowej to najlepsze zabezpieczenie dla twoich towarów ...

  Bagger

Papier ponacinany Wrap

Wprowadzamy do naszej oferty papier nacinany Wrap. Papier jest ponacinany w taki sposób, że po rozciągnięciu daje nam strukturę 3D. Pozwala on podobnie jak folia bąbelkowa zabezpieczyć przed uszkodzeniem pakowane towary.

Papier rozciągany Wrap to sprawdzona metoda podczas owijania towarów, jak również wypełniania paczek. Ponacinany papier poprzez rozciąganie daje nam dużo więcej wypełniacza niż przy użyciu zwykłego papieru.

Zastąpienie papierem Wrap folii bąbelkowej

Profesjonalne urządzenie ułatwiające jego rozciąganie zależnie od zamawianych ilości możemy wstawić nieodpłatnie. Papier pobierać można wówczas bezpośrednio z podajnika. Dzięki zastosowaniu hamulca możemy ustalić właściwe rozciąganie papieru, i nie musimy go naciągać ręcznie.

Podajnik dom papieru

Zalety papieru ponacinanego Wrap

Papier Wrap po rozciągnięciu prawie dwukrotnie zwiększa swoją długość jak również kilkukrotnie objętość. Efekt taki możliwy jest z uwagi na sposób nacinania papieru oraz właściwie wykonane zagięcia.

Wrap papier do pakowania

W porównaniu z nacinanym kartonem, na plus wychodzi brak zakurzenia towaru, które ma miejsce podczas nacinania kartonów w miejscu pakowania.

Towar zapakowany przy użyciu tego rodzaju papieru wygląda estetycznie i czysto. Klient dostaje produkt nie uszkodzony i ma świadomość, że wypełniacz tego typu ulegnie biodegradacji.

Papier Wrap jako materiał opakowaniowy, świetnie zastępuje folię bąbelkową, która z uwagi na polietylen nie jest przyjazna środowisku naturalnemu i wychodzi z użycia.

Stosując ten produkt przyczyniasz się do ochrony środowiska jak również do zadowolenia twoich Klientów. Istnieje możliwość otrzymania bezpłatnych próbek papieru ponacinanego.

Rolki z ponacinanym papierem Wrap

Papier ponacinany Wrap

Parametry i cena

Papier Wrap sprzedajemy w rolkach o długości 250mb i szerokości 38-39 cm. Zwracamy uwagę, że długość rolki podajemy przed rozciągnięciem. Niektórzy sprzedawcy podają natomiast tzw. długość użytkową po rozciągnięciu papieru np. 450mb.

Cena papieru ponacinanego jest uzależniona od wielkości zamówienia. Napisz do nas jakie ilości chcesz jednorazowo zakupić, i w którym miejscu znajduje się magazyn a będziemy mogli skalkulować jak najbardziej korzystną cenę. Ofertę cenową wysyłamy mailowo biuro@serwispak.com. Szczegółowe informacje pod Nr telefonu 509-109-415.