tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do produkcji poduszek z powietrzem


Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

  Smart


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

  Air Speed HC


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Geo 100


Wypełnienia z pianki
System do tworzenia opakowań z pianki poliuretanowej to najlepsze zabezpieczenie dla twoich towarów ...

  Bagger

Wprowadzamy do oferty Serwispak, nowe urządzenie o nazwie Mistral3, które ma zastąpić dotychczasowe maszyny Air Speed Smart. Mistral3 to maszyna produkująca poduszki z powietrzem na potrzeby wypełnienia pustych przestrzeni w kartonie.

Maszyna do poduszek z powietrzem

Nowe urządzenie do poduszek z powietrzem Mistral 3

Mistral3 jest niewielkich rozmiarów i waży zaledwie 12kg. Zastosowano w nim nowe rozwiązanie mocowania rolki, oraz docisku grzałki oraz prosty system uruchamiania Start/Stop. Urządzenie zasilane jest napięciem 230V, jest ciche i bezpieczne w użytkowaniu.

Mistral 3 umożliwia  wytwarzanie poduszek z powietrzem różnych wielkości o dowolnej szerokości rolki. Standardowe wielkości to podobnie jak w urządzeniu Smart poduszki o wymiarach: 10 cm x 20 cm, 15 cm x 20 cm, oraz 20 cm x 20 cm.

Mistral3 umożliwia produkowanie poduszek z użyciem folii biodegradowalnej. Urządzenie sprawdza się zarówno w małych, jak również dużych magazynach. Wytwarzane poduszki świetnie sprawdzają się jako materiał wypełniający puste przestrzenie w paczce.

Opakowania zawieszeniowe flex

Włączyliśmy do sprzedaży grube kartony z wkładką z folii elastycznej do zabezpieczania przenośnego sprzętu komputerowego, tabletów, notebooków, tonerów jak również szklanych butelek.

Niżej prezentowane opakowanie zawieszeniowe  typu „flex” składa się z 2 elementów, a mianowicie grubego pięcio lub trzywarstwowego kartonu oraz wkładki z bardzo grubą folią, która ma za zadanie niejako  „zawiesić” pakowany przedmiot w środku opakowania. Continue reading

Składane pudełka kartonowe typu Quick

Rozszerzyliśmy ofertę o tzw. opakowania zawieszeniowe. Ten typ opakowania składa się z kartonu połączonego z elastyczną folią służącą do unieruchomienia pod nią pakowanego przedmiotu. Kartony Quick  umożliwiają bezpieczne zapakowanie różnych przedmiotów w tym smartfonów, laptopów, elektroniki, urządzeń, oświetlenia, butelek itp. Continue reading

Serwispak – wiarygodna firma.

Najważniejszym certyfikatem jest dla nas wieloletnia współpraca z zadowolonymi Klientami z branży opakowaniowej. Nasze atuty to szybki serwis, utrzymywanie dużych stoków magazynowych co zapobiega brakom towaru jak również natychmiastowa realizacja zamówień, nawet w dniu zamówienia. Wykonywane przed czasem rozliczenia pozwalają nam uzyskać, a co za tym idzie, również dać współpracującym z nami firmom długie terminy płatności. Continue reading

Folia ulegająca biodegradacji

Wiele firm stawia na ekologie, więc na rynku co rusz pojawiają się coraz to nowe ekologiczne wypełniacze do paczek. Biodegradowalna folia Ep-Flex ma coś, co ja wyróżnia z pośród tego rodzaju produktów. Jak możemy przeczytać w ulotce producenta folia do produkcji poduszek z powietrzem zawiera dobrane specjalnie substancje, które umożliwiają jej szybka mikrobiologiczną biodegradację. Continue reading

Styropian jako wypełniacz

Jak powszechnie wiadomo nie ma uniwersalnego wypełniacza do paczek. Potrzebujesz ekologicznego wypełniacza wybierz Skropak. Masz do wypełnienia dużo pustej przestrzeni wybierz poduszki z powietrzem. Jeżeli natomiast przesyłka będzie narażona na dużą wilgotność lub jeżeli pakowane elementy mają ostre krawędzie koniecznie wybierz wypełniacz ze styropianu.

Wypełniacze styropianowe są lekkie i mają doskonałe właściwości amortyzujące.  Continue reading

Jak zabezpieczyć notebooki, butelki szklane, słoiki i kartridże na czas transportu?

Nadmuchiwane opakowania  ochronne na butelki „Engineered Inflatable Packaging”, to dobry sposób na bezpieczne pakowanie laptopów i notebooków oraz szklanych butelek , kartridże do drukarek i tonerów.

Continue reading

Wypełniacze ze zgniecionego papieru

Jeżeli zależy ci na czasie podczas wypełniania paczek, i masz ich dziennie do wysłania ponad 200, to Quantum pomoże ci szybko  zabezpieczyć twoje towary papierowym wypełniaczem.

Ta nowa maszyna jest bardzo wydajna oraz niezwykle szybka. Potrafi produkować wstęgę papieru z szybkością nawet do 150 metrów na minutę.

        Urządzenie pracuje na papier pakowy dostępny w rolkach. Continue reading

   Tanio i estetycznie

Skropak to od nowe i kolorowe wypełnienie stosowane jako wypełniacz, który wypiera swoich poprzedników takich jak flopak czy chipsy styropianowe. Skropak wprowadza na rynek kolorowe wypełniacze tego typu. Dodanie zielonego barwnika zwraca nie tylko uwagę na ekologiczność wypełniacza ale dodaje estetyki pakowanym produktom. Ten biodegradowalny i w 100% zgodny z naturalnym środowiskiem wypełniacz zmienia także swój kształt. Continue reading

Foam in place – pianka zabezpieczająca

Bez wahania możemy powiedzieć, że pojawiający się w Polsce system IntelliPack, „foam in place” jest jednym z najlepszych metod zabezpieczania pakowanych towarów. Wykonując formę ochronną z pianki poliuretanowej dokładnie przylegającą i dopasowaną do pakowanego produktu, możemy praktycznie każdy  przedmiot optymalnie chronić podczas magazynowania załadunku i transportu. Opakowanie z pianki do zabezpieczania  jest lekkie i wytrzymałe, otacza dokładnie pakowany element trwale go unieruchamiając. Continue reading