tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do produkcji poduszek z powietrzem

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

  Smart


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

  Air Speed HC


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Geo 100


Wypełnienia z pianki
System do tworzenia opakowań z pianki poliuretanowej to najlepsze zabezpieczenie dla twoich towarów ...

  Bagger

Folia babelkowa antystatycznaFOLIA BĄBELKOWA

Folia pęcherzykowa (bąbelkowa) jest produktem bardzo często wykorzystywanym do zabezpieczania pakowanych elementów. Okręcenie towaru kilkoma warstwami folii zapewnia dobrą amortyzację i chroni przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Folia bąbelkowa i pęcherzykowa        Folia sprzedawana jest przez Serwispak  w kilku rodzajach wielkości pęcherzyka, w tym jako dwu lub trzywarstwowa.

Na zamówienie możemy wykonać do pakowania elektroniki folie antystatyczne barwione na czerwono. W ofercie także folia z dużymi bąblami 3cm (tzw. ogrodnicza oraz UV).

Standardowe szerokości rolki przy stałej długości 100m to: 0.2m, 0.3m, 0.5m, 1m, 1.20m, 1.50m, 2m . Na zamówienie tniemy folię na dowolnej wielkości arkusze.

Folia produkowana jest z granulatu LDPE, który charakteryzuje się wytrzymałością na rozdarcie i jest mało rozciągający. Ofertę na folię przygotowujemy indywidualnie uzależniając cenę od ilości i miejsca dostawy. Prosimy złożyć zapytanie z zakładki „kontakt”.

Taśmy samoprzylepne i zaklejarki

Samoprzylepna taśma przezroczystaDyspenser do taśm samoprzylepnych      Taśma dostępna jest w kolorach : szarym i przezroczystym (transparentnym), lub kolorowa z nadrukiem np. LOGO firmy lub napisami na zamówienie. Długość i grubość taśmy do uzgodnienia.W jednym opakowaniu znajduje się 6 sztuk taśmy.

Oferowane taśmy samoprzylepne wytwarzane są na na najmocniejszym kleju typu Solvent (kauczuk naturalny) ewentualnie na życzenie klienta na tańszym kleju Hot Melt. Oferujemy również sprawdzone zaklejarki do taśm (dyspensery).

STRETCH

Folia stretchRolka stretchu przezroczysta      Oferujemy stretch ręczny o szerokości 500mm i grubości 23 mikrony. Stretch charakteryzuje się dużą rozciągliwość i może być przezroczysty lub czarny. Towar pakowany jest po 6 rolek o wadze od. 1,5 kg.

Ten rodzaj folii pozwala nam na „związanie” kilku paczek w jedną na palecie,  ochrania karton przed wilgocią i deszczem, tworzy antypoślizgową mocna powłokę.

PIANKA polietylenowa

Pianka polietylenowapisnka na rolce do pakowania     Pianka polietylenowa ma zastosowanie jako przekładki ochronne pomiędzy płytami meblowymi czy szkłem i porcelaną. Świetnie sprawdza się jako ochrona przed porysowaniem monitorów oraz telewizorów LCD.

Używana jest również w budownictwie jako podkład pod panele podłogowe oraz jako izolator. Pianka sprzedawana jest w rolkach w różnych grubościach. Jako przekładki pakowe w rolkach (800 metrów bieżących) lub arkuszach ciętych na dowolny wymiar w grubości 80-200 mikronów.