Logo Serwispak kolorowe

Inne materiały opakowaniowe

Inne materiały opakowaniowe

Materiały do pakowania

Nacinany papier 3D

Papier do pakowania i wypełniania  to dobry sposób do zabezpieczania towaru, jak  również wypełniania paczek. Papier posiada strukturę plastra miodu i po rozciągnięciu prawie dwukrotnie  zwiększa swoją objętość. Pakując w taki sposób zyskujemy również kilkukrotnie lepsze zabezpieczenie niż przy owijaniu towaru zwykłym papierem.

Stanowisko pakowania warto wyposażyć w urządzenie ułatwiające pakowanie.

Papier jest produktem ekologicznym, na co zwraca uwagę coraz większa ilość naszych Klientów wybierających rodzaj wypełnienia.

Papier sprzedawany jest w rolkach, a cena uzależniona jest od wielkości zamówienia.

Ponacinany papier jest dobrą alternatywą dla wychodzącej z użycia folii bąbelkowej, a także mat z powietrzem.

Papier nacinany
Rolka folii papieru nacinanego typu plaster middu

Folia bąbelkowa, pęcherzykowa

Folia pęcherzykowa (bąbelkowa) jest produktem bardzo często wykorzystywanym do zabezpieczania pakowanych elementów. Okręcenie towaru kilkoma warstwami folii zapewnia dobrą amortyzację i chroni przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Folia sprzedawana jest przez Serwispak w kilku rodzajach wielkości pęcherzyka, w tym również jako dwu lub trzywarstwowa.

Na zamówienie możemy wykonać do pakowania elektroniki folie antystatyczne barwione na czerwono. W ofercie także folia z dużymi bąblami 3cm (tzw. ogrodnicza oraz UV).

Standardowa szerokość rolki przy stałej długości 100m to: 0.2m, 0.3m, 0.5m, 1m, 1.20m oraz 1.50m i 2m.

Folię tniemy również  na dowolnej wielkości arkusze zgodnie z potrzebami Klienta.

Folia produkowana jest z granulatu LDPE, który charakteryzuje się wytrzymałością na rozdarcie jak również utrzymywanie powietrza. Oferta na folię jest przygotowywana indywidualnie a cena jest adekwatna do ilości zamówienia oraz miejsca dostawy. Zapytania należy składać z zakładki „kontakt”.

Folia bąbelkowa 0.5 x 100mb.
Filia Bąbelkowa antystatyczna

Papier do wypełniania paczek

Wyprodukowany z makulatury papier do wypełniania jest ekologiczną alternatywą dla innych wypełniaczy do paczek. Papier sprzedawany jest w rolce o długości 450 metrów bieżących. Rolka ma szerokość 35cm oraz 12,6 kg. Gramatura papieru to 70, a także 80g/m2.

Papier może być umieszczony na specjalnym stojaku ułatwiającym jego pobieranie ze środka rolki. Papier może być sprzedawany w kartonie jak również bez zewnętrznego opakowania kartonowego na palecie mieszczącej 60 rolek.

Papier do wypełniania
Papier wyciągany ze środka do wypełniania

Taśmy samoprzylepne i zaklejarki

Taśma dostępna jest jako przezroczysta (transparentna), jak również brązowa. Może być również w dowolnym kolorze, w tym z nadrukiem np. LOGO firmy lub napisami. Długość i grubość taśmy do uzgodnienia. W jednym opakowaniu znajduje się 6 sztuk taśmy.

Oferowane taśmy samoprzylepne wytwarzane są na najmocniejszym kleju typu Solvent (kauczuk naturalny), jak również na życzenie klienta na tańszym kleju Hot Melt. Oferujemy także sprawdzone zaklejarki do taśm (dyspensery).

Folia Stretch

Oferujemy stretch ręczny o szerokości 500mm i grubości 23 mikrony. Stretch charakteryzuje się dużą rozciągliwością i może być przezroczysty, biały lub czarny. Towar pakowany jest po 6 rolek o wadze od 1,5 kg.

Folia stretch pozwala nam na ”związanie” kilku paczek w jedną, jak również ochrania karton przed wilgocią i deszczem, tworząc  antypoślizgową powłokę.

Folia stretch czarna
Folia w rolkach stretch

Pianka polietylenowa

Pianka polietylenowa ma zastosowanie jako przekładki ochronne pomiędzy płytami meblowymi, a także szkłem i porcelaną. Świetnie sprawdza się jako ochrona przed porysowaniem monitorów oraz telewizorów LCD.

Używana jest również w budownictwie jako podkład pod panele podłogowe oraz jako izolator. Pianka sprzedawana jest w rolkach. Dostępna jest w wielu grubościach i kilku szerokościach rolki – jako przekładki pakowe w rolkach (800 metrów bieżących) lub arkuszach ciętych na dowolny wymiar o grubości 80-200 mikronów.

Pianka do przekładek
Pianka poliuretanowa 0.8 do ochrony