Nowy kolorowy Skropak

Nowy kolorowy Skropak

 Skropak w dowolnym kolorze

Kolorowy Skropak to nowe dekoracyjne wypełnienie. Skropak wypiera swoich poprzedników, takich jak Flopak czy chipsy styropianowe.

Skropak wprowadza na rynek kolorowe wypełniacze. Użyty barwnik jest naturalnego pochodzenia, co pozwala być mu nadal ekologicznym wypełniaczem.

Ten kolorowy, biodegradowalny i w 100% zgodny z naturalnym środowiskiem wypełniacz zmienia także swój kształt. Dostępne są kwadraty, kulki, serduszka, jak również gwiazdki. Chrupki są mniejsze, co pozwala lepiej wypełnić pustą przestrzeń w kartonie. Istnieje możliwość wykonania na specjalne zamówienie literek „H” lub Skropaka w dowolnym kolorze .

Poniżej prezentujemy zabarwiony na kilka kolorów Skropak.

Kolorowy wypełniacz Skropak

     Na dzień dzisiejszy można zamówić Skropak (tylko przy większych zamówieniach) na dowolnie barwiony kolor. Ten rodzaj wypełniacza do paczek pakowany jest w worki 200, 400 i 500- litrowe lub do wysyłki kurierskiej w kartony 100 cm x 40 cm x 60 cm.

Niestety cena jest wyższa od niebarwionego wypełniacza. Cenę możemy skalkulować po podaniu wielkości zamówienia. Zielony, jak również w naturalnym kolorze Skropak mamy na stanie w naszym magazynie.

Dokładny opis tego produktu oraz innych wypełniaczy do paczek znajduje się na naszej stronie wypełniacz Skropak.