Logo Serwispak kolorowe

O Firmie

DOŚWIADCZENIA
0 lat

Firma i magazyn opakowań Serwispak

      Działamy jako firma od 1989 roku, w tym na rynku opakowaniowym od roku 2005. Współpracujemy bezpośrednio z producentami urządzeń oraz folii, przez co możemy zaoferować sprawdzone oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz konkurencyjne ceny.

      Indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów pozwala nam na zastosowanie najkorzystniejszego systemu dostosowanego do Państwa potrzeb.  Przy wyborze systemu uwzględnimy rodzaj pakowanego towaru, sposób pakowania oraz ilość stanowisk. Obsługujemy w Polsce ponad 300 firm i dużych magazynów.

     Standardem jest bezpłatna prezentacja wybranego systemu do produkcji wypełniaczy na terenie całego kraju, jak również instruktaż obsługi urządzenia, wraz z zasadami BHP.

      Dysponujemy siecią serwisową (6 mobilnych serwisantów). Zapewniamy bezpłatny okresowy serwis, jak również szybką reakcję w przypadku awarii urządzenia.

      Nasi Klienci otrzymują również wsparcie telefoniczne naszych konsultantów technicznych przez 24 godziny na dobę.

      Dla firm współpracujących  utrzymujemy niezbędne stoki magazynowe materiałów eksploatacyjnych oraz gwarantujemy szybką wysyłkę kurierem zamówionego towaru na nasz koszt.

      Oferowane urządzenia do produkcji wypełniaczy wstawiane są do naszych partnerów bez kosztów dzierżawy. Nie wiążemy również Klientów umowami pozwalając w każdej chwili na rezygnację ze współpracy.

Materiały do pakowania

      Posiadamy w sprzedaży również gotowe materiały  opakowaniowe, w tym papierowe wypełniacze do paczek, papier rozciągany, papier ponacinany, folię pęcherzykową, profile ochronne, narożniki, opakowania nadmuchiwane AirPaq oraz kartony zawieszeniowe tzw. membranowe.

Mamy duże doświadczenie w zabezpieczaniu laptopów, butelek jak również chemii i kosmetyków. Dysponując własnym transportem możemy zaoferować szybkie dostawy zamówionego towaru bezpośrednio do Państwa magazynu.

Regały w magazynie Serwispak
Magazyn Serwispak wózek widłowy

Nowe rozwiązania

      W ofercie posiadamy również kosze i systemy do podawania wypełniaczy na stanowisko pakowania. Systemy są instalowane u naszych partnerów handlowych nieodpłatnie.

      Duże kosze zawieszone ponad stanowiskiem pakowania lub taśmociągiem pozwalają na dostęp do wypełniaczy jednocześnie kilku osobom pakującym. Takie rozwiązanie zapewnia ciągły dostęp do poduszek z powietrzem lub mat, a zainstalowane urządzenie pracuje do chwili zapełnienia kosza i jest w zasadzie bezobsługowe.

Magazyn Serwispak

      Dysponujemy dużym magazynem, który pozwala nam w utrzymaniu stoków magazynowych dla naszych Klientów. Magazyn wyposażony jest w podnośnik, umożliwiający załadunek palet na samochód. Dojazd do magazynu to droga  asfaltowa. Znajduje się tu również  miejsce parkingowe dla oczekujących na załadunek samochodów.

      Drogę dojazdu wraz z mapką znajdziesz na stronie kontakt.