tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do produkcji poduszek z powietrzem

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

  Smart


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

  Air Speed HC


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Geo 100


Wypełnienia z pianki
System do tworzenia opakowań z pianki poliuretanowej to najlepsze zabezpieczenie dla twoich towarów ...

  Bagger

      Serwispak działa jako firma od 1989 roku, w tym na rynku opakowaniowym od roku 2005. Współpracujemy bezpośrednio z producentami urządzeń i folii, przez co możemy zaoferować sprawdzone oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz konkurencyjne ceny.

Targi Taropak w Poznaniu

Indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów pozwala nam na zastosowanie najkorzystniejszego systemu dostosowanego do Państwa potrzeb w tym pakowanego towaru, sposobu pakowania jak również wielkości magazynu. Obsługujemy w Polsce ponad 200 firm i dużych magazynów.

Standardem jest bezpłatna prezentacja wybranego systemu do produkcji wypełniaczy na terenie całego kraju, jak również instruktaż obsługi urządzenia, wraz z zasadami BHP.

Dysponując siecią serwisową zapewniamy bezpłatny okresowy serwis oraz szybką reakcję w przypadku awarii urządzenia. Nasi Klienci otrzymują pełną pomoc i wsparcie telefoniczne naszych konsultantów technicznych przez 24 godziny na dobę.

Dla firm współpracujących  utrzymujemy niezbędne stoki magazynowe materiałów eksploatacyjnych i gwarantujemy szybką wysyłkę kurierem zamówionego towaru na nasz koszt.

Systemy amortyzacji na targach

Oferowane urządzenia do produkcji wypełniaczy wstawiane są do naszych partnerów bez kosztów dzierżawy. Nie wiążemy również Klientów umowami pozwalając w każdej chwili na rezygnację ze współpracy.

Posiadamy w sprzedaży również gotowe materiały  opakowaniowe, w tym wypełniacze do paczek, folię pęcherzykową, profile ochronne, narożniki, opakowania nadmuchiwane oraz membranowe. Dysponując własnym transportem możemy zaoferować szybkie dostawy oraz niskie ceny.