Materiały opakowaniowe

Materiały opakowaniowe

Tani proces pakowania jest możliwy przy odpowiednio dobranych i dostosowanych do pakowanego towaru materiałach opakowaniowych dedykowanych dla konkretnego produktu… CZYTAJ DALEJ

Gotowe materiały do pakowania

Opakowania nadmuchiwane AirPaq

Opakowania AirPaq wykonane są z połączonych kolumn napełnianych powietrzem pod ciśnieniem. Kolumnowe opakowania służą do zabezpieczania butelek, słoików, jak również laptopów, komputerów, tabletów i smartfonów.

Wypełniacze do paczek

Jako wypełniacz polecamy biodegradowalny Skropak wytworzony na bazie skrobi, lub styropianowe kształtki odporne na wodę typu „S”. Oferujemy również poduszki i maty z powietrzem,  papier w rolkach, w tym nacinany Wrap typu „plaster miodu”.

Papier do pakowania

Posiadamy w ofercie różne papiery służące do pakowania, owijania oraz wypełniania paczek. Ponacinany  papier Wrap tworzy podczas rozwijania go strukturę 3D świetnie zastępując folię bąbelkową.

Profile ochronne

Profile wykonane są z twardej pianki polietylenowej w różnych kształtach i rozmiarach. Profile zabezpieczają płaskie elementy jak blaty, drzwi, szyby samochodowe, tablice reklamowe, jak również meble.

Opakowania kartonowe

Kartonowe opakowania z elastyczną folią membranową umożliwiająca „zawieszenie” produktu w środku opakowania. Zabezpieczenia tego typu nie wymagają dodatkowej ochrony, na przykład poprzez folię bąbelkową czy wypełniacze.

Worki sztauerskie i pasy mocujące

Worek sztauerski służy do unieruchamianie palet w w kontenerze. Napompowana poduszka potrafi wytrzymać nacisk do 30 ton. Pasy mocujące umożliwiają zakotwiczenie przewożonego ładunku do podłogi samochodu.

Narożniki ochronne

Narożniki trójstronne wykonane są z pianki polietylenowej, styropianu lub papieru. Dostępne w wielu w różnych rozmiarach oraz grubościach ścianki. Narożniki pomagają skutecznie zabezpieczać naroża mebli.

Taśmy spinające PP do bandowania

 Taśmy spinające wykonane są z polietylenu i służą do spinania kartonów oraz  palet. Spinające taśmy PP są w wielu w rozmiarach i kolorach, jak również kilku szerokościach gilzy.

Folie do urządzeń

Folie do oferowanych urządzeń są produkowane w trzeciej co do wielkości fabryce w Niemczech.

W przeciwieństwie do często spotykanych chińskich folii HDPE, nasze folie LDPE są elastyczne i miękkie. Dzięki temu są mniej narażone przy uderzeniu na pęknięcie.

Inne materiały opakowaniowe

Tu znajdziesz niezbędne  podczas pakowania oraz przygotowania towaru do wysyłki materiały . Folia pęcherzykowa, stretch, taśmy samoprzylepne, zaklejarki a także różnego rodzaju dyspensery.

Dlaczego my?

      Oferta firmy Serwispak skierowana jest do odbiorców hurtowych w tym magazynów jak również dużych sklepów internetowych działających w  branży e-commerce.

Jesteśmy producentem wielu towarów z oferty, w tym wypełniaczy do paczek, co jest gwarancją konkurencyjnych cen na rynku.
W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzone produkty i nie eksperymentujemy na Klientach sprzedając im towary do testowania.

      Dysponujemy własnym transportem – obsługujemy województwa mazowieckie, małopolskie, łódzkie, śląskie, dolnośląskie, świętokrzyskie oraz część wielkopolski.

      Utrzymujemy duże stoki magazynowe i posiadamy w magazynie duże zapasy folii pęcherzykowej,  jak również innych materiałów.
      Realizujemy nietypowe zamówienia. Możemy wyprodukować pod potrzeby Klienta wypełnienia do kartonów oraz opakowania kartonowe  w dowolnym rozmiarze.

      Służymy pomocą i doświadczeniem w zakresie wyboru i zastosowania materiałów do zabezpieczania paczek. Gwarantujemy szybką realizację zamówień. Zakupiony towar wysyłamy najczęściej następnego dnia po złożeniu zamówienia.

W ofercie posiadamy wypełniacze papierowe Wrap oraz wypełnienia do zasypywania, typu Skropak, które są przyjazne środowisku naturalnemu.
Jesteśmy importerem opakowań AirPaq do zabezpieczania laptopów, notebooków, telefonów komórkowych, tabletów, butelek, słoików i porcelany.
Posiadamy również w ofercie profile ochronne, narożniki jak również kartony z katalogu Fefco.

Koszty dostawy

      W województwie łódzkim i ościennych dostarczamy zamówiony towar własnym transportem. Docieramy również do województw: dolnośląskie, małopolskie i lubelskie. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości.

      Korzystamy z usług kurierskich UPS oraz DPD. Przestrzenny towar wysyłamy w solidnych kartonach o wymiarach 100cm x 60 cm x 40 cm jak również 60 cm x 60  cm x 40 cm.

Zamów próbki

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, czy oferowane produkty będą odpowiednie, zachęcamy do zamówienia próbek (kilku pojedynczych sztuk z danego rodzaju). Zamówienie można składać poprzez formularz kontaktowy a także e-mailem na adres biuro@serwispak.com

UWAGA! Próbki wysyłamy tylko dla firm. Nie wysyłamy próbek pod adres prywatny.

Nie możemy zagwarantować, że zrealizujemy wszystkie zamówienia próbek z formularza. Większą ilość próbek (karton 0,25m3) można zamawiać odpłatnie poprzez stronę sklepu z adresu www.pakujznami.com

Praktyczne Rady

Jeżeli nie wiesz jak zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem skorzystaj z rad zamieszczonych w dziale „Praktyczne rady„.

Znajdziesz tam sposoby pakowania jak również najczęstsze przyczyny uszkodzeń towaru.