tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do wypełniaczy
Wypełniacze do paczek

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

Mistral


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

Hybrid


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Ri-Fill


Materiały opakowaniowe
Opakowania AirPaq, profile ochronne
worki sztauerskie, opakowania zawieszeniowe, papier nacinany Wrap ...

  Air-Paq

Materiały opakowaniowe

Dlaczego my?


Tani proces pakowania jest możliwy przy odpowiednio dobranych i dostosowanych do pakowanego towaru materiałach opakowaniowych dedykowanych dla konkretnego produktu.

Oferta firmy Serwispak skierowana jest do odbiorców hurtowych w tym magazynów logistycznych jak również dużych sklepów wysyłkowych.

  • Jesteśmy producentem wielu towarów z oferty, w tym wypełniaczy do paczek, co jest gwarancją konkurencyjnych cen na rynku.
  • W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzone produkty i nie eksperymentujemy na Klientach sprzedając im towary do testowania.
  • Dysponujemy własnym transportem – obsługujemy województwa mazowieckie, małopolskie, łódzkie, śląskie, dolnośląskie, świętokrzyskie oraz część wielkopolski.
  • Utrzymujemy duże stoki magazynowe i posiadamy stałe zapasy folii pęcherzykowej jak również wypełnień do kartonów.
  • Realizujemy nietypowe zamówienia. Możemy wyprodukować pod potrzeby Klienta wypełnienia do kartonów oraz opakowania kartonowe zawieszeniowe w dowolnym rozmiarze.
  • Służymy pomocą i doświadczeniem w zakresie wyboru i zastosowania materiałów do zabezpieczania paczek. Istnieje możliwość wysłania bezpłatnych próbek materiałów opakowaniowych z naszej oferty w tym opakowań zawieszeniowych.
  • Gwarantujemy szybką realizację zamówień. Zakupiony towar wysyłamy najczęściej następnego dnia po złożeniu zamówienia.
  • W ofercie posiadamy wypełniacze papierowe Wrap oraz wypełnienia do zasypywania, typu skropak i flopak, które są przyjazne środowisku naturalnemu. Duża różnorodność oferowanych produktów pozwala nam na kompleksową obsługę naszych Klientów.
  • W ofercie specjalistyczne opakowania AirPaq do zabezpieczania laptopów, notebooków, telefonów komórkowych, tabletów, butelek i porcelany.
  • Posiadamy również w ofercie profile ochronne oraz narożniki.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nietypowymi rozwiązaniami, to chętnie pomożemy w wyborze właściwego materiału do pakowania lub zabezpieczania przesyłek. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycję. Przy większych zamówieniach duże rabaty.

Zamów próbki

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, czy oferowane produkty będą odpowiednie, zachęcamy do zamówienia próbek (kilku pojedynczych sztuk z danego rodzaju). Zamówienie można składać poprzez formularz kontaktowy a także e-mailem na adres biuro@serwispak.com

UWAGA! Próbki wysyłamy tylko dla firm. Nie wysyłamy próbek pod adres prywatny.

Nie możemy zagwarantować, że zrealizujemy wszystkie zamówienia próbek z formularza. Większą ilość próbek (karton 0,25m3) można zamawiać odpłatnie poprzez stronę sklepu z adresu www.pakujznami.com

W przypadku urządzeń umów się na całkowicie bezpłatną prezentację wybranego systemu u siebie w magazynie. Dzięki ogólnopolskiej sieci serwisów , możemy szybko zaprezentować u Państwa w firmie lub magazynie działanie wybranego urządzenia. Spotkanie z serwisantem można umówić korzystając z numeru telefonu 509-109-415 lub poprzez e-maila.

Koszty dostawy

W województwie łódzkim i ościennych dostarczamy zamówiony towar własnym transportem. Docieramy również do województw: dolnośląskie, małopolskie i lubelskie. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową poprzez sklep internetowy Pakujznami.com (adres obok w zakładce „zamów próbki”). Korzystamy z usług kurierskich UPS oraz DPD. Przestrzenny towar wysyłamy w solidnych kartonach o wymiarach 100cm x 60 cm x 40 cm.


Praktyczne Rady

Jeżeli nie wiesz jak zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem w czasie transportu skorzystaj z rad zamieszczonych w dziale „Praktyczne rady„.

Znajdziesz tam sposoby pakowania jak również najczęstsze przyczyny uszkodzeń towaru.