Logo Serwispak kolorowe

Materiały opakowaniowe

Materiały opakowaniowe

Bezpieczeństwo twoich towarów podczas transportu zależy od odpowiednio dobranych i dostosowanych do pakowanego towaru materiałów opakowaniowych… CZYTAJ DALEJ

Gotowe materiały do pakowania

Opakowania nadmuchiwane AirPaq

Opakowania AirPaq wykonane są z połączonych kolumn napełnianych powietrzem pod ciśnieniem. Kolumnowe opakowania służą do zabezpieczania butelek, słoików, jak również laptopów, komputerów, tabletów i smartfonów.

Wypełniacze do paczek

Jako wypełniacz polecamy biodegradowalny Skropak wytworzony na bazie skrobi, lub styropianowe kształtki odporne na wodę typu „S”. Oferujemy również poduszki i maty z powietrzem,  papier w rolkach, w tym nacinany Wrap typu „plaster miodu”.

Papier do pakowania

Posiadamy w ofercie różne papiery służące do pakowania, owijania oraz wypełniania paczek. Ponacinany  papier Wrap tworzy podczas rozwijania go strukturę 3D świetnie zastępując folię bąbelkową.

Profile ochronne

Profile wykonane są z twardej pianki polietylenowej w różnych kształtach i rozmiarach. Można nimi zabezpieczyć płaskie elementy jak blaty, drzwi, szyby samochodowe, tablice reklamowe, jak również meble.

Opakowania kartonowe

Kartonowe opakowania z elastyczną folią membranową, umożliwiająca „zawieszenie” produktu w środku opakowania. Zabezpieczenia tego typu nie wymagają dodatkowej ochrony, na przykład poprzez folię bąbelkową czy wypełniacze.

Worki sztauerskie i pasy mocujące

Worek sztauerski służy do unieruchamianie palet w w kontenerze. Napompowana poduszka potrafi wytrzymać nacisk do 30 ton. Pasy mocujące umożliwiają zakotwiczenie przewożonego ładunku do podłogi samochodu.

Narożniki ochronne

Narożniki trójstronne wykonane są z pianki polietylenowej, styropianu lub papieru. Dostępne w wielu w różnych rozmiarach oraz grubościach ścianki. Trójstronne narożniki pomagają skutecznie zabezpieczać naroża mebli.

Taśmy spinające PP do bandowania

 Taśmy spinające wykonane są z polietylenu i służą do spinania kartonów oraz  palet. Spinające taśmy PP są w wielu w rozmiarach i kolorach, jak również kilku szerokościach gilzy.

Folie do urządzeń

Folie do oferowanych urządzeń są produkowane w trzeciej co do wielkości fabryce w Niemczech.

W przeciwieństwie do często spotykanych chińskich folii HDPE nasze folie LDPE są elastyczne i miękkie. Dzięki temu są mniej narażone przy uderzeniu na pęknięcie.

Inne materiały opakowaniowe

Tu znajdziesz niezbędne  podczas pakowania oraz przygotowania towaru do wysyłki materiały . Folia pęcherzykowa, stretch, taśmy samoprzylepne, zaklejarki a także różnego rodzaju dyspensery.

Dlaczego my?

      Oferta firmy Serwispak skierowana jest do odbiorców hurtowych, w tym magazynów jak również dużych sklepów internetowych działających w  branży e-commerce.

Jesteśmy producentem wielu towarów z oferty, w tym wypełniaczy do paczek, co jest gwarancją konkurencyjnych cen na rynku.
W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzone produkty i nie eksperymentujemy na Klientach sprzedając im towary do testowania.

      Dysponujemy własnym transportem i obsługujemy województwa: mazowieckie, małopolskie, łódzkie, śląskie, dolnośląskie, świętokrzyskie oraz część wielkopolskiego.

      Utrzymujemy duże stoki magazynowe i posiadamy w magazynie duże zapasy folii pęcherzykowej,  wypełniaczy Skropak, jak również innych materiałów.
      Realizujemy nietypowe zamówienia. Możemy wyprodukować pod potrzeby Klienta wypełnienia do kartonów oraz opakowania kartonowe w dowolnym rozmiarze.

      Służymy pomocą i doświadczeniem w zakresie wyboru i zastosowania materiałów do zabezpieczania paczek. Gwarantujemy szybką realizację zamówień. Zakupiony towar wysyłamy najczęściej następnego dnia po złożeniu zamówienia.

W ofercie posiadamy wypełniacze papierowe Wrap oraz wypełnienia do zasypywania typu Skropak, które są przyjazne środowisku naturalnemu.
Jesteśmy importerem opakowań AirPaq do zabezpieczania laptopów, notebooków, telefonów komórkowych, tabletów, butelek, słoików i porcelany.
Posiadamy również w ofercie profile ochronne, narożniki jak również kartony z katalogu Fefco.

Koszty dostawy

      W województwie łódzkim i ościennych dostarczamy zamówiony towar własnym transportem. Docieramy również do województw: dolnośląskiego, małopolskiego i lubelskiego. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości.

      Korzystamy z usług kurierskich UPS oraz DPD. Przestrzenny towar wysyłamy w solidnych kartonach o wymiarach 100cm x 60 cm x 40 cm, jak również 60 cm x 60  cm x 40 cm.

Zamów próbki

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, czy oferowane produkty będą odpowiednie, zachęcamy do zamówienia próbek (kilku pojedynczych sztuk z danego rodzaju). Zamówienie można składać poprzez formularz kontaktowy, a także e-mailem na adres biuro@serwispak.com

UWAGA! Próbki wysyłamy tylko dla firm. Nie wysyłamy próbek pod adres prywatny.

Nie możemy zagwarantować, że zrealizujemy wszystkie zamówienia próbek z formularza. Większą ilość próbek (karton 0,25m3) można zamawiać odpłatnie poprzez stronę sklepu z adresu www.pakujznami.com

Praktyczne Rady

Jeżeli nie wiesz, jak zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem, skorzystaj z rad zamieszczonych w dziale „Praktyczne rady„.

Znajdziesz tam sposoby pakowania, jak również najczęstsze przyczyny uszkodzeń towaru.

Dodatkowe informacje

Na tej stronie, znajdą Państwo materiały opakowaniowe, które są gwarancją bezpiecznej i solidnej wysyłki dla wszystkich zainteresowanych osób. Nasza oferta to różne propozycje opakowań, które pozwolą zabezpieczyć dowolne przedmioty, które różnią się zarówno gabarytem, jak i swoimi wymiarami. Dzięki temu, mogą Państwo dopasować materiały opakowaniowe do wszystkich produktów, które wysyłane są za pośrednictwem Państwa firmy.

Nasza oferta jest kompleksowa i zawiera wszystkie niezbędne materiały opakowaniowe, które są użytkowane do zabezpieczania paczek w transporcie. Dzięki nim, zabezpieczą Państwo skutecznie każdą paczkę, która będzie nadawana za pośrednictwem kurierów, jak również Poczty Polskiej. Jest to niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, gdy paczki są nadawane często, a ich zawartość jest kosztowna.

Wybierając materiał opakowaniowe, stawiają Państwo także na bardzo pozytywny wizerunek, wśród swoich klientów. Jak wiadomo, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Doskonale o tym wiemy, dlatego proponujemy wysokiej klasy materiały opakowaniowe, które mają na celu uzyskanie najlepszego efektu końcowego, dla Państwa przesyłek.

Gdy klient otworzy Państwa paczkę, będzie wiedział, że ma do czynienia z profesjonalną firmą, która dba o bezpieczeństwo i jakość wszystkich paczek, które wychodzą z pod Państwa szyldu. Dzięki temu, firma zyskuje pozytywny wizerunek wśród wielu klientów, którzy powracają sami, jak i polecają Państwa produkty innym, potencjalnym zainteresowanym osobom.

Jakie materiały opakowaniowe są dostępne w naszej ofercie?

Nasza oferta oferuje między innymi opakowania nadmuchiwane AirPaq, wypełniacze do paczek, papier do pakowania, profile ochronne, opakowania kartonowe, worki sztauerskie oraz pasy mocujące, narożniki ochronne, taśmy spinające PP do bandowania, folie do urządzeń, a także inne materiały opakowaniowe.

Posiadamy w magazynie wszystkie typy materiałów do pakowania, które mogą być niezwykle przydatne, podczas realizowania wysyłek na małą, jak i dużą skalę. Z naszej oferty korzystają zarówno średnie jak również duże firmy, które potrzebują na bieżąco, takich materiałów pakowych.

Mając w jednym miejscu dostęp do wszystkich form opakowań i materiałów do pakowania, mogą Państwo zabezpieczyć swoją firmę na wszelkie ewentualności, jeśli chodzi o kwestię wysyłkową. Dzięki nam, nadawanie paczek będzie prostsze, natomiast Państwa firma będzie w stanie łatwo i skutecznie zminimalizować problemy związane z uszkodzeniem paczek. Jak dobrze wiemy, wszelkie uszkodzenia związane z transportem pokrywamy my, jako firma realizująca wysyłkę. Skutkiem tego, warto już wcześniej zadbać o to, aby nasze paczki były bezpieczne, nawet jeśli są to produkty tanie, bądź proste w transporcie.

Materiały pakowe to inwestycja w swoją markę!

Decydując się na materiały pakowe, zyskują Państwo możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty, która pozwoli rozwijać Państwa markę jako uznaną na rynku, również i pod względem wysyłek. Doskonale wiemy, że dziś klienci bardzo mocno zwracają uwagę na to, jak dostarczane są im ich zakupy.

Dlatego też, wiele sklepów internetowych korzysta z naszej oferty na materiały pakowe, mając do dyspozycji produkty, które spełniają zarówno ich oczekiwania, jak i oczekiwania klientów, którzy dziś mocno zwracają uwagę na to, jak zapakowane są konkretne produkty.

Jeśli więc poszukują Państwo najlepszego stosunku cen do jakości, jesteśmy najlepszym wyborem na rynku, ponieważ posiadamy niezwykle tanie materiały pakowe, które pozwolą zadbać o wszystkie aspekty związane z pakowaniem i zabezpieczeniami paczek. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i produktami, które pozwolą w pełni cieszyć się bezpiecznym transportem, który w dzisiejszych czasach jest priorytetem dla wielu osób prywatnych jak i firm, które nadają dużo przesyłek!