tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do wypełniaczy
Opakowania i zabezpieczanie przesyłek

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

  Smart


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

  Air Speed HC


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Geo 100


Wypełnienia z pianki
System do tworzenia opakowań z pianki poliuretanowej to najlepsze zabezpieczenie dla twoich towarów ...

  Bagger

Zanim produkt zostanie dostarczony do odbiorcy, pokonuje on nieraz długą drogę, podczas której narażony jest na różne szkodliwe czynniki, od delikatnych wstrząsów po mocne upadki. Dlatego istotne jest, aby zastosować odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Zniszczenie towaru w trakcie transportu nie tylko może spowodować wzrost kosztów, ale również nadszarpnięcie zaufania do firmy i w dalszej konsekwencji utratę Klienta. Jak sprawnie, szybko oraz tanio zabezpieczyć ładunek na czas wysyłki? W naszej ofercie posiadamy wiele różnych wypełniaczy do pakowania paczek, zarówno tanie worki z powietrzem, jak i ekologiczne wypełnienia papierowe oraz chrupki styropianowe. Dostępne są we wszystkich najpopularniejszych wymiarach i kształtach, dzięki temu łatwo dopasują się do wnętrza każdej paczki i skutecznie ochronią produkty przed licznymi wyzwaniami czekającymi na nie podczas transportu.

Na jakich zasadach działamy? Już teraz możesz sam zacząć produkować wypełniacze do paczek zgodnie ze swoim potrzebami. W naszej ofercie dostępne są urządzenia do ich wytwarzania, które dostarczamy partnerom bezpłatnie bez ponoszenia przez nich kosztów użytkowania, aby mogli produkować potrzebne wypełnienia do kartonów na bieżąco. Opłata pobierana jest jedynie za zużyte w produkcji materiały. W ten sposób będziesz miał pełną kontrolę nad zapotrzebowaniem i unikniesz konieczności częstych dostaw gotowych zabezpieczeń. Posiadamy również ofertę dla firm, właścicieli magazynów oraz sklepów internetowych, którzy wolą otrzymywać gotowe wypełniacze do kartonów w hurtowych ilościach. Każdy znajdzie w naszej ofercie produkty dla siebie. Przed podjęciem decyzji o wyborze rodzaju systemu ochrony warto wziąć pod uwagę m.in. takie czynniki, jak rozmiar towaru, jego wagę oraz czy jest on podatny na uszkodzenia. W ten sposób łatwiej zdecydujesz, czy potrzebny Ci wypełniacz papierowy, styropianowy, a może z ekologicznej folii Ep-flex. Najważniejsze, abyś wybrał produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Poduszki wypełnione powietrzem


Wypełnienia do paczek w tym biodegradowalne w postaci foliowych poduszek z powietrzem to jeden z najtańszych i najlepszych sposobów zabezpieczania towarów podczas transportu. Oferowane wypełniacze  świetnie nadają do uzupełniania pustej przestrzeni w kartonie lub  do owijania powietrzną matą pakowanych elementów.

Wypełniacz w postaci poduszek z powietrzem

       Tego rodzaju zabezpieczenie unieruchamia przedmiot co zapobiega jego przemieszczaniu i uszkodzeniu. Woreczki z powietrzem stosowane są także do wypełniania torebek damskich, teczek, butów oraz plecaków w celu uwypuklenia ich kształtu podczas prezentacji na sklepowej wystawie.

 Wypełnienie pustej przestrzeni w butach

       Oferowane wypełniacze powietrzne sprzedawane są w kartonach 0.25m³ lub 500 litrowych workach. Istnieje możliwość dostarczenia zamówionego towaru naszym transportem do dowolnego miejsca w kraju.

Poduszki z powietrzem możemy wykonać na dowolny wymiar o stałej szerokości 20cm. Standardowe wymiary to 10x20cm, 15×20 cm oraz 20x20cm. Wymiary poduszek podane przez nas, są mierzone przed ich napełnieniem powietrzem (gotowy produkt jest mniejszy o ok. 2-3 cm).

Oferowane  wypełniacze do paczek dostępne są także w kilku innych rozmiarach:

  • o szerokości 20cm i dowolnej długości poduszki od 8-30cm (Istnieje możliwość zmiany długości co 1 cm)
  •  o szerokości 40cm x 10cm (wstęga folii o szerokości 40cm z możliwością odrywania co 10cm)
  •  maty 35cm x 35cm podzielone na 25 ub 64 małe poduszeczki 

 Pakowanie przy użyciu mat z powietrzem

Jesteśmy producentem mat oraz poduszek dzięki czemu możemy zaproponować niskie ceny oferowanych produktów.

Co zamiast folii bąbelkowej?

Podczas zabezpieczania opakowania do transportu można zastąpić folię bąbelkową matami z powietrzem. Nie ma potrzeby wówczas owijać wielokrotnie pakowanego produktu.

Maty zamiast folii

Maty można zakupić jako gotowy produkt lub do ich samodzielnej produkcji wykorzystać urządzenie z naszej oferty.

Wypełniacze sypkie typu „Chips”


Wypełniacze świetnie sprawdzają się w przypadku zabezpieczania i pakowania małych, delikatnych lub ostrych przedmiotów. Wypełniacze tego typu służą do zasypania pustych przestrzeni w kartonie i umieszczenie  pakowanych elementów w centralnym punkcie paczki. Wypełniacze pakowane są w kartony 250 litrów lub przy dostawie naszym transportem worki 500 litrów.

 Oferowany przez nas luźny wypełniacz przesyłek możemy podzielić na kilka rodzajów:

Skropak

Wypełniacz  w 100% ekologiczny i biodegradowalny, rozpuszcza się łatwo w wodzie i jest chętnie stosowany z uwagi na niską cenę i ekologię. Skropak znajduje zastosowanie przy zabezpieczaniu produktów lekkich i wszędzie tam gdzie nie ma dużych przestrzeni do wypełnienia. Jako produkt „eco friendly loose fill” cieszy się bardzo dobrą opinią jest ekologiczny, z możliwością utylizowania poprzez kompostowanie lub rozpuszczenie w wodzie.

Skropak biodegradowalny wypełniacz

Papier do wypełniania

Wszędzie tam gdzie nie można zastosować poduszek z powietrzem polecamy tani, ekologiczny papier makulaturowy służący do wypełniania pustych przestrzeni w kartonie. Papier sprzedawany jest w rolkach o wadze 12,6 kg oraz długości 450mb. Papier produkowany jest w gramaturze 80g/m2. Sprzedajemy go w dwupakach oraz ilościach paletowych (koszt wysyłki palety po naszej stronie). Można dokupić stojak, co ułatwia jego wyciąganie ze środka rolki.

Papier do wypełniania paczek

Chipsy styropianowe S

Bardzo dobry i elastyczny wypełniacz do paczek, który wykonany jest ze styropianu w kształcie literki „S”. Styropian jest miękki, sprężysty a po odkształceniu w przeciwieństwie do Skropaka, powraca do pierwotnego kształtu.

Wypełniacz styropianowy typu S

  Flopak

Wypełniacz  Typu Flopak lub Flo-pak (znany jako ósemka) jest miękki i został praktycznie wyparty przez dużo tańszy i ekologiczny Skropak. Wypełniacz wykonany jest  z polistyrenu kształcie ósemek pełnych lub pustych.

 Wypełniacz Flopak

       Do zasypywania stosuje się specjalne podwieszane dyspensery umożliwiające zasypywanie kartonów wypełniaczem.

Chrupki styropianowe

Łatwość w użyciu, lekkość oraz uniwersalność sprawiają, że chrupki styropianowe stanowią powszechny wypełniacz do pakowania przesyłek. Dzięki niewielkim rozmiarom dobrze wpasują się w pustą przestrzeń w każdej paczce. Dodatkowo nie zwiększają jej wagi i tym samym kosztów. Chrupki pozwalają zabezpieczyć produkt przed podstawowymi uszkodzeniami, takimi jak wstrząsy, zgniecenia, czy upadek, ponieważ nie wymagają zastosowania skomplikowanych maszyn ani specjalistycznych urządzeń. Nadają się do użycia przy pakowaniu małych i stosunkowo lekkich przesyłek, w których służyć mogą jako bezpieczny amortyzator.

Worki z powietrzem

Obecnie jednym z najbardziej polecanych zabezpieczeń paczek do wysyłki są worki z powietrzem. Posiadają minimalną wagę i stanowią doskonałe wypełnienie pustych przestrzeni w kartonie, zapewniając jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa podczas transportu. Coraz większą popularność zyskują ekologiczne wypełniacze do paczek, w tym szczególnie poduszki z folii Ep-Flex ulegającej biodegradacji. Nie tylko są bardziej rozciągliwe i w większym stopniu chronią przed uszkodzeniami, ale również ulegają w 100% procesowi recyklingu, nie zostawiając po sobie żadnych szkodliwych substancji. Zapewnia to im przewagę nad innymi wypełniaczami.