Wypełniacze do paczek

Wypełniacze do paczek

Jaki wypełnioacz do paczek wybrać?

Zniszczenie towaru w trakcie transportu nie tylko powoduje wzrost kosztów, ale również narusza zaufania do firmy, a w dalszej konsekwencji utratę Klienta.

Jak sprawnie, szybko oraz tanio zabezpieczyć ładunek na czas wysyłki?

W naszej ofercie znajdziecie wypełniacze do pakowania paczek, w postaci tanich worków z powietrzem, jak również ekologiczne wypełnienia papierowe czy chrupki styropianowe do zasypywania towaru. Większość wypełniaczy z oferty mamy fizycznie w naszym magazynie.

Możesz również sam produkować wypełniacze do paczek zgodnie ze swoim potrzebami. W naszej ofercie dostępne są urządzenia do wytwarzania poduszek z powietrzem, które dostarczamy partnerom bezpłatnie, bez ponoszenia przez nich kosztów użytkowania. Jedyny koszt to zakup materiałów eksploatacyjnych.

W ten sposób masz pełną kontrolę nad zapotrzebowaniem, i unikniesz konieczności częstych dostaw gotowych produktów do wypełniania. Dla magazynów  oraz sklepów internetowych, którzy jednak zdecydują się na gotowe wypełniacze do kartonów w hurtowych ilościach, posiadamy również atrakcyjną ofertę.

Przed podjęciem decyzji o wyborze rodzaju systemu ochrony weź pod uwagę m.in. takie czynniki, jak rozmiar towaru, jego wagę oraz czy jest on podatny na uszkodzenia. Sam decydujesz, czy potrzebny jest Ci wypełniacz papierowy, styropianowy, a może z pochodzący w 100% z recyclingu?  Wybierz produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Rodzaje wypełniaczy do paczek