tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do wypełniaczy
Wypełniacze do paczek

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

Mistral


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

Hybrid


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Ri-Fill


Materiały opakowaniowe
Opakowania AirPaq, profile ochronne
worki sztauerskie, opakowania zawieszeniowe, papier nacinany Wrap ...

  Air-Paq

Wypełniacze do paczek

Rodzaje wypełniaczy

 Zniszczenie towaru w trakcie transportu nie tylko powoduje wzrost kosztów, ale również narusza zaufania do naszej firmy, a w dalszej konsekwencji utratę Klienta.

Jak sprawnie, szybko oraz tanio zabezpieczyć ładunek na czas wysyłki?

W naszej ofercie posiadamy wypełniacze do pakowania paczek, w postaci tanich worków z powietrzem, jak również ekologiczne wypełnienia papierowe oraz chrupki styropianowe do zasypywania towaru. Towar dostępny jest we wszystkich najpopularniejszych wymiarach i kształtach, dzięki czemu łatwo możemy dopasować go do wnętrza każdej paczki.

Sam produkuj wypełniacze do paczek zgodnie ze swoim potrzebami. W naszej ofercie dostępne są urządzenia do wytwarzania poduszek z powietrzem, które dostarczamy partnerom bezpłatnie, bez ponoszenia przez nich kosztów użytkowania. Opłata pobierana jest jedynie za zużyte w produkcji materiały. W ten sposób masz pełną kontrolę nad zapotrzebowaniem, i unikniesz konieczności częstych dostaw gotowych produktów do pakowania. Dla magazynów  oraz sklepów internetowych, którzy wolą otrzymywać gotowe wypełniacze do kartonów w hurtowych ilościach posiadamy również atrakcyjną ofertę. Przed podjęciem decyzji o wyborze rodzaju systemu ochrony weź pod uwagę m.in. takie czynniki, jak rozmiar towaru, jego wagę oraz czy jest on podatny na uszkodzenia. Sam decydujesz, czy potrzebny jest Ci wypełniacz papierowy, styropianowy, a może z ekologicznej folii Ep-flex.  Wybierz produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Poduszki wypełnione powietrzem


Wypełnienia do paczek w tym biodegradowalne w postaci foliowych poduszek z powietrzem to najtańszy i najlepszy sposób zabezpieczania towarów podczas transportu. Oferowane wypełniacze  świetnie nadają do uzupełniania pustej przestrzeni w kartonie jak również  do owijania powietrzną matą pakowanych elementów.

Wypełniacz w postaci poduszek z powietrzem

       Tego rodzaju zabezpieczenie unieruchamia przedmiot co zapobiega jego przemieszczaniu i uszkodzeniu. Woreczki z powietrzem stosowane są także do wypełniania torebek damskich, teczek, butów oraz plecaków w celu uwypuklenia ich kształtu podczas prezentacji na sklepowej wystawie.

 Wypełnienie pustej przestrzeni w butach

       Oferowane wypełniacze powietrzne sprzedawane są w kartonach 0.25m³ lub 500 litrowych workach. Chętnie  dostarczymy zamówiony towar naszym transportem do dowolnego miejsca w kraju.

Poduszki z powietrzem wykonujemy na dowolny wymiar o stałej szerokości 20cm. Standardowe wymiary to 10x20cm, 15×20 cm oraz 20x20cm. Wymiary poduszek podane przez nas, są mierzone przed ich napełnieniem powietrzem (gotowy produkt jest mniejszy o ok. 2-3 cm).

Oferowane  wypełniacze do paczek dostępne są także w kilku innych rozmiarach:

  • o szerokości 20cm i dowolnej długości poduszki od 8-30cm (Istnieje możliwość zmiany długości co 1 cm)
  •  o szerokości 40cm x 10cm (wstęga folii o szerokości 40cm z możliwością odrywania co 10cm)
  •  maty 35cm x 35cm podzielone na 25 ub 64 małe poduszeczki 

 Pakowanie przy użyciu mat z powietrzem

Jesteśmy producentem mat oraz poduszek dzięki czemu oferujemy niskie ceny naszych produktów.

Co zamiast folii bąbelkowej?

Podczas zabezpieczania opakowania do transportu wiele firm decyduje się zastąpić folię bąbelkową matami z powietrzem. Nie ma potrzeby wówczas owijać wielokrotnie pakowanego produktu.

Maty zamiast folii

Maty kupujemy jako gotowy produkt lub wytwarzamy je korzystając z urządzenia z naszej oferty.

Ekologiczną alternatywą jest ponacinany papier służący do owijania towarów jak również wypełniania wolnej przestrzeni w paczkach.

Papier zamiast folii

Papier sprzedajemy w rolkach. W ofercie aplikator ułatwiający pakowanie. W ofercie również papier mamy „bąbelkowy”.

Papier bąbelkowy

Wypełniacze sypkie typu „Chips”


Świetnie sprawdzają się w przypadku zabezpieczania oraz pakowania małych, delikatnych lub ostrych przedmiotów. Wypełniacze tego typu służą do zasypania pustych przestrzeni w kartonie i umieszczenie  pakowanych elementów w centralnym punkcie paczki. Chipsy pakujemy w kartony 250 litrów lub przy dostawie naszym transportem w worki 500 litrowe.

Oferowany przez nas luźny wypełniacz przesyłek możemy podzielić na kilka rodzajów:

Skropak

Skropak to w 100% ekologiczny i biodegradowalny wypełniacz, rozpuszcza się łatwo w wodzie i jest chętnie stosowany z uwagi na niską cenę i ekologię. Wypełniacz znajduje zastosowanie przy zabezpieczaniu produktów lekkich i wszędzie tam gdzie nie ma dużych przestrzeni do wypełnienia. Jako produkt „eco friendly loose fill” cieszy się bardzo dobrą opinią jest ekologiczny, z możliwością utylizowania poprzez kompostowanie lub rozpuszczenie w wodzie.

Skropak biodegradowalny wypełniacz

Papier do wypełniania

Wszędzie tam gdzie nie można zastosować poduszek z powietrzem polecamy tani, ekologiczny papier makulaturowy służący do wypełniania pustych przestrzeni w kartonie. Papier sprzedawany jest w rolkach o wadze 12,6 kg oraz długości 450mb, gramatura  70 lub 80g/m2. Sprzedajemy go w dwupakach jak również w ilościach paletowych (koszt wysyłki palety po naszej stronie). Można dokupić stojak, co ułatwia jego wyciąganie ze środka rolki.

Papier do wypełniania paczek
Do wypełniania, jak również owijania pakowanych produktów sprawdza się świetnie papier nacinany dający po rozciągnięciu strukturę 3D, plastra miodu. Papier ponacinany jest tak, że po rozciągnięciu zwiększa swoją długość prawie dwukrotnie.

Papier nacinany

Chipsy styropianowe S

Chipsy to bardzo dobry i elastyczny wypełniacz do paczek, który wykonany jest ze styropianu w kształcie literki „S”. Styropian jest miękki, sprężysty a po odkształceniu w przeciwieństwie do Skropaka, powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Wypełniacz styropianowy typu S

Styropianowe kształtki „S” świetnie sprawdzają się podczas transportu drogą morską. Styropian nie wchłania wilgoci co daje mu przewagę nad Skropakiem, który jest rozpuszczalny w wodzie.

Chrupki styropianowe

Chrupki dzięki niewielkim rozmiarom, dobrze wpasuje się do pustej przestrzeni w każdej paczce. Dodatkowo chrupki nie zwiększają wagi paczki i tym samym kosztów wysyłki. Chrupki zabezpieczają produkt przed podstawowymi uszkodzeniami, takimi jak wstrząsy, zgniecenia czy upadek. Nadają się do użycia przy pakowaniu małych i stosunkowo lekkich przesyłek, w których służyć mogą jako bezpieczny amortyzator.

Worki z powietrzem

Obecnie jednym z najbardziej polecanych zabezpieczeń paczek do wysyłki są worki z powietrzem również w wersji BIO. Posiadają minimalną wagę oraz stanowią doskonałe wypełnienie pustych przestrzeni w kartonie, zapewniając jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa podczas transportu.

Coraz większą popularność zyskują ekologiczne wypełniacze do paczek, w tym szczególnie poduszki z folii Ep-Flex ulegającej biodegradacji. Nie tylko są bardziej rozciągliwe, ale również w większym stopniu chronią przed uszkodzeniami, oraz ulegają w 100% procesowi recyklingu. Zapewnia to im przewagę nad innymi wypełniaczami.