tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do produkcji poduszek z powietrzem

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

  Smart


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

  Air Speed HC


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Geo 100


Wypełnienia z pianki
System do tworzenia opakowań z pianki poliuretanowej to najlepsze zabezpieczenie dla twoich towarów ...

  Bagger

Folia ulegająca biodegradacji

Wiele firm stawia na ekologie, więc na rynku co rusz pojawiają się coraz to nowe ekologiczne wypełniacze do paczek. Biodegradowalna folia Ep-Flex ma coś, co ja wyróżnia z pośród tego rodzaju produktów. Jak możemy przeczytać w ulotce producenta folia do produkcji poduszek z powietrzem zawiera dobrane specjalnie substancje, które umożliwiają jej szybka mikrobiologiczną biodegradację.

Folia ekologiczna do poduszek z powietrzem

Folia nie traci przy tym swoich właściwości a wręcz przeciwnie jest bardzo wytrzymała. Charakteryzuje się przy tym dużą rozciągliwością przez co jest znacznie odporniejsza na przebicie niż folie standardowe. Nas jednak interesuje szczególnie to, że ulega w 100% procesowi recyklingu.
wytrzymałość folii Ep-Flex       Dzieje się tak dlatego, że w czasie produkcji folii EP-Flex  stosuje się patent na komponent przyciągający pewien rodzaj bakterii, która występuje w środowisku  składowania odpadów. Bakterie tego typu przyśpieszają znacznie rozpad folii i podnoszą biodegradowalność produktu.

Dodatkową zaletą jest także to, że folia Ep-Flex nie zawiera metali ciężkich, ani soli. Jeżeli do tego dodamy kolejną zaletę czyli możliwość  transportowania jej w wysokiej temperaturze oraz długi czas przydatności to mamy prawie że produkt doskonały.

Opisywana tu folia Ep-Flex może być używana do praktycznie  WSZYSTKICH urządzeń do produkcji wypełniaczy z naszej oferty. Wymiary dostępne folii  można znaleźć na naszej stronie w opisie urządzenia Air Speed 5000.