tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do produkcji poduszek z powietrzem

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

  Smart


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

  Air Speed HC


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Geo 100


Wypełnienia z pianki
System do tworzenia opakowań z pianki poliuretanowej to najlepsze zabezpieczenie dla twoich towarów ...

  Bagger

Warunki użytkowania urządzeń

Urządzenia Air Speed wstawiamy do partnerów handlowych nieodpłatnie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą proponujemy bezpłatną i niezobowiązującą do niczego prezentację wybranego systemu do produkcji wypełniaczy w Państwa firmie, w dowolnym czasie i miejscu w Polsce.

Po prezentacji, na Państwa życzenie, możemy pozostawić urządzenie do testów na okres jednego miesiąca. Będzie wówczas można przekonać się o jego użyteczności oraz poznać faktyczne koszty miesięcznego zużycia folii.

Po okresie testów, będziemy mogli przystąpić do negocjacji ceny za rolkę folii. Cena uzależniona jest od zadeklarowanej ilości folii lub papieru w skali jednego miesiąca.


W przypadku pozostawienia urządzenia możemy zagwarantować:

 

 • Urządzenie do produkcji wypełniaczy Air Speed 3000, 6000, SMART pozostawimy bezpłatnie już przy zużyciu 2-3 rolek folii w skali miesiąca, lub 20 rolek papieru pakowego przy urządzenia Air Speed GEO.
 • Nieodpłatnie szkolenie pracowników w zakresie, obsługi i przepisów BHP podczas instalacji wybranego systemu. Wraz z urządzeniem pozostawimy instrukcję obsługi w języku polskim.
 • Zapewniamy wsparcie techniczne dla firm przy wyborze metody zabezpieczenia towaru oraz rodzaju urządzenia.
 • Bezpłatna dostawa materiałów eksploatacyjnych  realizowana kurierem UPS do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia e-mailem lub faxem.
 • Utrzymujemy niezbędne stoki magazynowe  zapewniając ciągłość dostaw materiałów eksploatacyjnych dla naszych partnerów handlowych.
 • Gwarantujemy szybki i bezpłatny serwis, naprawę, konserwację, ewentualnie wymianę wadliwego urządzenia na sprawne. Na terenie Polski działa 5 serwisantów urządzeń.
 • Na życzenie Klienta możemy podpisać stosowną umowę o warunkach użytkowania urządzenia. Nie jest jednak ona niezbędna do współpracy. Klient w każdej chwili może zrezygnować ze świadczonych przez Serwispak usług bez ponoszenia kosztów.
 • Zamówienia materiałów eksploatacyjnych przyjmujemy mailowo, faxem i telefonicznie.

Warunki użytkowamia maszyn

Dołącz do firm zadowolonych ze współpracy i świadczonych przez Serwispak usług.

Korzyści stosowania urządzeń

 • Korzystając z maszyn do produkcji wypełniaczy do paczek oszczędzasz miejsce w magazynie oraz skracasz czas pakowania.
 • Z jednej rolki folii możesz wyprodukować ok. 2,2-3,5m3 wypełniacza, zależnie od wielkości wytwarzanych poduszek 
 • Urządzenia produkują wypełniacze na bieżąco, więc nie ma potrzeby magazynowania gotowych wypełniaczy przez co zyskujemy dodatkową powierzchnię magazynową.ile wypełniaczy wyjdzie z rolki
 • Niewielkie rozmiary lub ruchome stojaki czynią urządzenia mobilnymi i umożliwiają szybkie przemieszczanie ich w obrębie magazynu np. na inne stanowisko.
 • Każda z oferowanych maszyn ma możliwość wytwarzania różnej wielkości poduszek z powietrzem. Standardowe wymiary to:
  • 100 x 200mm x 500mb
  • 150 x 200mm x 500mb
  • 200 x 200mm x 500mb
 • Standardowo oferowana folia HPT jest grubsza niż folia konkurencyjnych firm.

Współpracujemy tylko z firmami z Polski. Oferta skierowana jest do branż: kosmetycznej, farmaceutycznej, reklamowej, meblarskiej, elektrycznej, obuwniczej, chemicznej oraz dużych hurtowni i sklepów wysyłkowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie i świetne referencje od zadowolonych ze współpracy Klientów.

Estetyczne zapakowany towar znacząco wpływa na opinię o Twojej firmie.

Szybko – tanio – bezpiecznie

Oferowane urządzenia marki Pregis wytwarzają gotowe do użycia wypełnienia do kartonów w postaci poduszek wypełnionych powietrzem, mat powietrznych służących do owijania towaru,  opakowań ochronnych z pianki lub wypełniaczy ze zgniecionego papieru.

Zestaw 5000 z koszem i podajnikiem

Zaletą oferowanych systemów jest możliwość produkowania potrzebnych materiałów w dowolnym czasie, miejscu oraz według bieżących potrzeb, bez potrzeby składowania wypełniaczy w magazynie.

Urządzenia nie zajmują dużo miejsca. Większość z nich  jest niewielkich rozmiarów. Można je ustawić na regale lub skorzystać ze stojaków, które również bezpłatnie mamy w ofercie. Obsługa oferowanych urządzeń jest bardzo prosta i sprowadza się do ustawienia ilości powietrza czasu pracy  (lub długości strugi zgniecionego papieru) i naciśnięcia przycisku start.

Serwis, dostawa folii, naprawy i okresowe konserwacje, są po stronie firmy Serwispak. Obsługa urządzenia nie absorbuje czasu osobie odpowiedzialnej za magazyn i pakowanie. W przypadku awarii lub braku materiałów eksploatacyjnych wystarczy napisać maila lub wykonać jeden telefon do serwisanta. Na terenie Polski  działa 4 serwisantów co pozwala nam szybko zareagować w przypadku ewentualnej awarii urządzenia.