Logo Serwispak kolorowe

Urządzenia produkujące wypełniacze do paczek

Urządzenia produkujące wypełniacze do paczek

Warunki użytkowania urządzeń

Urządzenia do wypełniaczy wstawiamy do partnerów handlowych nieodpłatnie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą proponujemy bezpłatną i niezobowiązującą do niczego prezentację wybranego systemu do produkcji wypełniaczy w Państwa magazynie w dowolnym czasie i miejscu w Polsce.

Po prezentacji – na Państwa życzenie – możemy pozostawić urządzenie do testów na okres jednego miesiąca. Będzie wówczas można przekonać się o jego użyteczności oraz poznać faktyczne koszty miesięcznego zużycia folii.

Przy stałej współpracy instalujemy również nieodpłatnie systemy z koszami gromadzącymi wypełniacze.

Mistral 5

Urządzenie Mistral 5

Urządzenie produkujące poduszki z powietrzem bezpośrednio na stanowisku pakowania. Przeznaczone dla centrów logistycznych, a także dużych magazynów. Urządzenie Mistral 5 współpracuje z koszami do podawania wypełniaczy bezpośrednio na kilka stanowisk pakowania.

Urządzenie do wypełniaczy paczek z matą Hybryd

Wszechstronny i nowoczesny Mistral 4

Nowe urządzenie Mistral 4v2 zostało wyprodukowane u nas w Polsce i jest na bieżąco udoskonalane. Maszyna przeznaczona jest do produkcji zarówno poduszek, jak również mat z powietrzem. Urządzenie jest małe, lekkie i świetnie sprawdza się w zarówno małych jak również dużych magazynach.

Mistral 4 do wypełniaczy

Urządzenie Mistral 4

Urządzenie do wypełniaczy Mistral 4 można wykorzystywać zarówno w małych, jak również średnich magazynach.  Urządzenie potrafi produkować poduszki z powietrzem w różnych rozmiarach i grubościach folii. Maszyna ta może pracować na różnych foliach, w tym  folii z recyklingu Blue Ocean.

Urządzenie Mistral 3

Mistral 3 dla mniejszych magazynów

Mistral 3 to starsze urządzenie do tworzenia wypełniaczy na stanowisku pakowania. Zostało ono maksymalnie uproszczone, pozostawiając operatorowi  jedynie dwa przyciski START oraz STOP. Podajnik folii umożliwia korzystanie z szerszych rolek ponad 200mm szerokości. Można na nim wykonywać tylko poduszki z powietrzem.

Urządzenie do wypełniaczy Smart

Urządzenie do poduszek Air Speed Smart

Smart to podstawowe i małe urządzenie do wytwarzania wypełniaczy wypełnionych powietrzem.  Potrzebuje mało przestrzeni, więc z powodzeniem zmieści się tuż przy stanowisku pakowania. Urządzenie możemy wstawić nawet małym sklepom internetowym pakującym dziennie ok. 50 paczek z użyciem poduszek z powietrzem.

Urządzenie do papieru RiFill3

Urządzenie do zgniatania papieru RiFill3

Maszyna RiFill3  służy do zgniatania papieru, tworząc papierowe wypełniacze do paczek. Szczególnie zalecany dla zabezpieczania przedmiotów ciężkich lub mających ostre krawędzie. Maszyna automatycznie odcina zadaną przez operatora długość zgniecionej wstęgi. Po odebraniu jednego elementu maszyna automatycznie przygotowuje kolejny.

Urządzenie do zabezpieczania towarów

Tray Stretch System

Urządzenia Easy System oraz Tray Stretch System można wykorzystać do zabezpieczania pakowanych przedmiotów poprzez owinięcie towaru wraz z tacką stretchem. Tak przygotowany element wkładamy do dedykowanego kartonu. Maszyna automatycznie owija stretchem pakowany przedmiot, co pozwala w tym czasie operatorowi złożyć karton.

Urządzenie pneumatyczne ACT 3000

Pneumatyczny Air Speed 3000

Urządzenie pneumatyczne ACT3000 korzysta z oddzielnego kompresora lub linii powietrznej. Urządzenie pracuje na bardzo grubych foliach – nawet o grubości 100 mikronów! Atutem niewątpliwym i niespotykanym w innych urządzeniach jest możliwość wykonania dowolnej długości poduszki (zmiana co 10mm) przy stałej szerokości 200mm.

Urządzenia 5000 do poduszek

Przemysłowe urządzenie AirSpeed 5000

Wielozadaniowe Air Speed 5000 to urządzenie do produkowania wypełniaczy w dużych magazynach logistycznych. Urządzenie może współpracować z koszem, w którym gromadzone są poduszki z powietrzem. Szybkość tworzenia poduszek lub mat z powietrzem to 23 metry bieżące na minutę.

Urządzenie HC do produkowania mat

Urządzenie do mat z powietrzem HC

Szybki i innowacyjny system Air Speed HC, produkujący napełnione ciśnieniowo maty powietrzne dla ochrony Twoich towarów. Zaletą urządzenia jest możliwość stuprocentowego wypełnienia maty powietrzem. Mata ma szerokość około 40cm, a perforacja pozwala odrywać dowolną ilość wypełniacza.

Urządzenie Versa do mat z powietrzem

Urządzenie do mat z powietrzem Versa

HC Versa to zmodernizowana maszyna HC pozwalająca na używanie szerszych folii do wytwarzania mat z powietrzem. Urządzenie może być wyposażone w kosz na wypełniacze oraz stojak. Dotykowy panel sterowania umożliwia ustawienie trzech trybów pracy: ciągła produkcja, produkcja ustalonej długości maty oraz produkcja do zapełnienia kosza.

Urządzenie do poduszek stare

Air Speed 6000

Air Speed 6000 jest starszym modelem, niemniej cały czas działającym w wielu magazynach. Urządzenie umożliwia produkcję poduszek z powietrzem także o szerokości 400mm. Można na nim produkować poduszki o wymiarach 400x100mm, jak również 100, 150 lub 200mm x 200mm.

Urządzenie Geo Speed 1000 do papieru

Urządzenie Air Speed Geo 100

Geo Speed 100 to urządzenie do produkcji  ekologicznych wypełniaczy z papieru.  Obecnie jest ono zastępowane nowszym modelem RiFill2 oraz 3. Urządzenie pobiera papier z rolki, zagniatając go i podając do operatora. Urządzenie może być uruchamiane pedałem nożnym. Papier podawany jest wówczas do czasu zwolnienia nacisku.

Urządzenie Quatnum

Wycofywany z oferty Air Speed Quantum

Bardzo szybkie urządzenie do produkcji ekologicznych wypełniaczy papierowych, przeznaczonych do pakowania delikatnych elementów. Urządzenie Quantum pobiera papier ze środka rolki, zgniatając go i przetwarzając na gotowy do użycia wypełniacz. Obecnie zastępowane jest urządzeniem RiFill 2 oraz 3.

Bagger do tworzenia wypełniaczy

Urządzenie do piany poliuretanowej Smart Bagger

System do produkcji ochronnych opakowań z piany poliuretanowej Smart Bagger. Urządzenie tworzy jedno z najbezpieczniejszych opakowań, ściśle przylegające do pakowanego produktu. Minusem jest konieczność posiadania wentylowanego stanowiska, miejsca na dwie 200 litrowe beczki z komponentami, oraz wysoka cena wytworzenia takiego opakowania.

Smart Shot System do piany

Smart Shot do wypełniania dużych powierzchni

System Smart Shot służy do  ręcznego  wtrysku pianki poliuretanowej do dużych kartonów lub skrzyń. Można w ten sposób zabezpieczać przed uszkodzeniem duże elementy o nieregularnych kształtach. Tworzone w ten sposób opakowania są niestety dużo droższe od innych tego typu rozwiązań.

Automatyczna bandownica do taśm PP

Urządzenie do spinania taśmą, bandownica

Oferujemy automatyczne oraz półautomatyczne urządzenia do taśmowania zwane także bandownicą. Dzięki tego typu urządzeniom mamy możliwość spiąć taśmą PP (bez używania spinek) kilka kartonów ze sobą lub dodatkowo je zabezpieczyć. Można również spiąć ze sobą kilka luźnych elemenytów.

W przypadku udostępnienia urządzenia możemy zagwarantować:

      Urządzenie do produkcji wypełniaczy Air Speed Smart, ACT3000, AS 6000 wstawimy do Państwa magazynu nieodpłatnie już przy zużyciu 2 rolek folii w skali miesiąca lub 20 rolek papieru pakowego przy urządzenia Ri-Fill3. Maszynę Mistal 4v2 wstawimy przy miesięcznym zużyciu ok. 5 rolek folii lub mat z powietrzem.

      Zapewniamy podczas instalacji nieodpłatne szkolenie pracowników w zakresie obsługi i przepisów BHP podczas instalacji wybranego systemu. Wraz z urządzeniem pozostawimy instrukcję obsługi w języku polskim.
Zapewniamy przy tym całodobowe wsparcie techniczne, jak również pomoc przy wyborze urządzenia do wypełniaczy.

      Koszt dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń jest po naszej stronie. Dostawa realizowana jest  naszym transportem lub kurierem UPS i DPD przeważnie do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia e-mailem lub faxem.

      Utrzymujemy niezbędne stoki magazynowe, zapewniając ciągłość dostaw materiałów eksploatacyjnych dla naszych partnerów handlowych.

      Gwarantujemy szybki i bezpłatny serwis, naprawę, konserwację, ewentualnie wymianę wadliwego urządzenia na sprawne. Na terenie Polski działa 6 mobilnych serwisantów urządzeń do wypełniaczy.

      Na życzenie Klienta możemy podpisać stosowną umowę o warunkach użytkowania urządzenia. Nie jest jednak ona niezbędna do współpracy. Klient w każdej chwili może zrezygnować ze świadczonych przez Serwispak usług bez ponoszenia kosztów.

      Istnieje możliwość dostosowania urządzeń do Państwa potrzeb, jak również systemu pakowania, w tym wyposażenie ich w stojaki, kosze na wyprodukowane poduszki, jak również zaprojektowanie i wykonanie nieodpłatnie systemu podawania wypełniaczy na kilka stanowisk pakowania.

Korzyści stosowania urządzeń do wypełniaczy

        Korzystając z maszyn do produkcji wypełniaczy do paczek oszczędzasz miejsce w magazynie oraz skracasz czas pakowania.

Urządzenia produkują wypełniacze na bieżąco, więc nie ma potrzeby magazynowania gotowych wypełniaczy, przez co zyskujemy dodatkową powierzchnię magazynową. Z jednej rolki folii możesz wyprodukować ok. 2,2-3,5m3 wypełniacza, zależnie od wielkości wytwarzanych poduszek, co zastępuje około 6 worków wypełniaczy typu Skropak.

Porównanie wypełniaczy poduszek ze Skropakiem

       Niewielkie rozmiary lub ruchome stojaki czynią urządzenia mobilnymi i umożliwiają szybkie przemieszczanie ich w obrębie magazynu np. na inne stanowisko.
      Każda z oferowanych maszyn ma możliwość wytwarzania różnej wielkości poduszek z powietrzem. Standardowe wymiary to:

Współpracujemy tylko z firmami z Polski. Oferta skierowana jest do branż: kosmetycznej, farmaceutycznej, reklamowej, meblarskiej, elektrycznej, obuwniczej, chemicznej oraz dużych hurtowni i sklepów wysyłkowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie jak również świetne referencje od zadowolonych ze współpracy Klientów.

” Estetycznie zapakowany towar znacząco wpływa na opinię o Twojej firmie. „

Szybko – tanio – bezpiecznie

Oferowane urządzenia wytwarzają gotowe do użycia wypełnienia do kartonów w postaci poduszek wypełnionych powietrzem, mat powietrznych służących do owijania towaru,  opakowań ochronnych z pianki lub wypełniaczy ze zgniecionego papieru.

      Zaletą tych systemów jest możliwość produkowania potrzebnych materiałów w dowolnym czasie, miejscu oraz według bieżących potrzeb, bez potrzeby składowania wypełniaczy w magazynie.

Urządzenie AirSpeed 5000 z koszem
Urządzenie 5000 z koszem na wypełniacze

      Urządzenia nie zajmują dużo miejsca. Większość z nich  jest niewielkich rozmiarów. Można je ustawić na regale jak również skorzystać ze stojaków, które również bezpłatnie mamy w ofercie. Obsługa oferowanych urządzeń jest bardzo prosta i sprowadza się do ustawienia ilości powietrza czasu pracy  (lub długości strugi zgniecionego papieru) i naciśnięcia przycisku start.

      Serwis, dostawa folii, naprawy, jak również okresowe konserwacje są po stronie firmy Serwispak. Obsługa urządzenia nie absorbuje czasu osobie odpowiedzialnej za magazyn i pakowanie. W przypadku awarii lub braku materiałów eksploatacyjnych wystarczy napisać maila, ewentualnie wykonać jeden telefon do serwisanta. Na terenie Polski  działa 6 serwisantów, co pozwala nam szybko zareagować w przypadku ewentualnej awarii urządzenia.