tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do wypełniaczy
Wypełniacze do paczek

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

Mistral


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

Hybrid


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Ri-Fill


Materiały opakowaniowe
Opakowania AirPaq, profile ochronne
worki sztauerskie, opakowania zawieszeniowe, papier nacinany Wrap ...

  Air-Paq

Innowacyjny system do wypełnień z pianki

Foam in place – pianka zabezpieczająca

Bez wahania możemy powiedzieć, że pojawiający się w Polsce system IntelliPack, „foam in place” jest jednym z najlepszych metod zabezpieczania pakowanych towarów. Wykonując formę ochronną z pianki poliuretanowej dokładnie przylegającą i dopasowaną do pakowanego produktu, możemy praktycznie każdy  przedmiot optymalnie chronić podczas magazynowania załadunku i transportu. Opakowanie z pianki do zabezpieczania  jest lekkie i wytrzymałe, otacza dokładnie pakowany element trwale go unieruchamiając.

Dzięki systemowi IntelliPack foam in place sam możesz wykonać dopasowane do wysyłanego przedmiotu wypełnienie z pianki ochronnej. W ten sposób  skutecznie ochronisz produkty przed uszkodzeniem podczas transportu w tym uderzeniami i wstrząsami.

 Zabezpieczenia z pianki poliuretanowej

      Pianka wypełniająca „Foam in Place” i „Foam in Bag” wbrew pozorom nie jest drogim rozwiązaniem z uwagi na fakt 150 krotnego powiększenia jej objetości przez poliuretan. Z 6 kilogramów  składników otrzymujemy ok. 1 metra sześciennego mocnego wypełnienia. Drugi czynnik, który należy wziąć pod uwagę to zmniejszenie reklamacji praktycznie do zera. W przypadku bardzo drogich przedmiotów stosowanie pianek zabezpieczających zwraca się bardzo szybko.

Urządzenia Bagger oraz Shot

IntelliPack do naszej dyspozycji oddaje dwa rozwiązania: foam in bag (Bagger) oraz foam in place (Smart Shot):

 

  • Maszyna Smart Bagger miniSmart Bagger –   urządzenie automatycznie pobiera folię, napełnia ją oraz zgrzewa worek zabezpieczając przed wypłynięciem pianki na zewnątrz. Urządzenie jest proste w obsłudze i umożliwia ustawienie aż 8 różnych wielkości tworzonych form wypełniających. 
  • maszyna smart shot miniSmart Shot Mieszalnik w postaci ręcznego pistoletu umożliwiający napełnianie pianką bardzo dużych objętościowo opakowań. System pistoletowy umożliwia stosowanie różnych wielkości folii, jak również zmianę miejsca pakowania.

      Potrafi nie tylko dozować precyzyjnie piankę, ale również zgrzewać folię uniemożliwiając wypłynięcie pianki na zewnątrz. Umożliwia planowany wtrysk jak również odcina poszczególne elementy. Wykonując „formę”, w której umieścisz  pakowany towar  zabezpieczasz  go przed niechcianym uszkodzeniem i zapewniasz mu maksymalną ochronę.