tel./fax (44) 781-22-08
tel. kom. 509-109-415
e-mail: biuro@serwispak.comUrządzenia do produkcji poduszek z powietrzem

Poduszki z powietrzem
Urządzenia do produkcji wypełniaczy z powietrzem dla zastosowań
w małych i dużych magazynach ...

  Smart


Maty z powietrzem
Innowacyjne rozwiązanie zabezpieczenia towarów matami wypełnionymi powietrzem pod ciśnieniem ...

  Air Speed HC


Wypełniacze papierowe
Urządzenia produkujące papierowe wypełniacze do paczek w formie zgniecionej wstęgi papieru ...

  Geo 100


Wypełnienia z pianki
System do tworzenia opakowań z pianki poliuretanowej to najlepsze zabezpieczenie dla twoich towarów ...

  Bagger

      Firmy kurierskie wymagają  właściwego przygotowania przesyłki do transportu. Wiele z nich uznaje  reklamacje  tylko w przypadku, gdy przesyłka była dobrze zabezpieczona a towar unieruchomiony wypełniaczami. Zaleca się odsunięcie pakowanego towaru minimum 5 cm od brzegu kartonu i wypełnienie pustej przestrzeni wypełniaczami do paczek. Stosowane materiałów wypełniających pomaga wyegzekwować należny zwrot poniesionych kosztów w przypadku uszkodzenia paczki i transportowanego towaru.

 Poniżej przedstawiamy kilka rad zebranych ze stron wiodących firm kurierskich.

  • UPS

 „Użyj wystarczającej ilości luźnego wypełniacza, aby mieć pewność, że zawartość nie będzie się przesuwać podczas wstrząsów pudełka. Zaleca się, aby pudełko było nieco przepełnione w celu uwzględnienia układania się materiału w trakcie wysyłki.”

  • DHL

„Wytrzymałość opakowania powinna być dostosowana do ciężaru oraz kształtu zawartości. Nie należy formować z kartonu nieregularnych kształtów, tylko użyć większego opakowania i puste przestrzenie uzupełnić wypełniaczem.

  • GLS

„Wolne przestrzenie wewnątrz kartonu powinny być wypełnione, tak aby zawartość opakowania nie mogła się przemieszczać. Wypełnienie należy dobrać w zależności od rodzaju przewożonych towarów, ich wagi oraz odporności.”

  • DPD

„Dodatkowe zalecenia przy pakowaniu towarów: stosowanie wypełniaczy w celu zabezpieczenia towaru oraz wypełnienia wolnej przestrzeni w opakowani”

  • KOLPORTER

konieczne jest … umieszczenie wewnątrz opakowania zabezpieczeń, które uniemożliwią przemieszczanie się zawartości wewnątrz opakowania”

 

  • FEDEX

„Zawartość w twardym opakowaniu powinna być otoczona wypełniaczem

Jak widzimy firmy kurierskie zalecają stosowanie wypełnień do paczek. Biorąc sobie te rady do serca unikniemy dzięki temu wielu strat, związanych z  reklamacjami, ponowną wysyłką i niezadowoleniem Klientów.