Logo Serwispak kolorowe

Air Speed 3000

Air Speed 3000

Urządzenie na rękaw foliowy 3000

Urządzenie pneumatyczne AirSpeed 3000

Urządzenie przeznaczone do produkcji bardzo wytrzymałych wypełniaczy do paczek produkowanych z rękawa folii LDPE o grubości od 50 do 100 mikronów.

W przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń Air Speed 3000 umożliwia wyprodukowanie dowolnej wielkości poduszki w zakresie od 90 do 500 mm – przy stałej szerokości rękawa 200mm. Regulacja wielkości poduszki z powietrzem jest możliwa z panelu sterowania i możemy ją zmieniać co 10mm.

W urządzeniu możemy  regulować ilość powietrza wewnątrz poduszki, temperaturę, długość poduszki oraz ilość wykonanych sztuk.  Poduszki są nacinane automatycznie pomiędzy zgrzewami, co pozwala na swobodne odrywanie potrzebnej do wypełnienia kartonu ilości.

System świetnie sprawdza się przy pakowaniu i ochronie produktów ciężkich – takich jak narzędzia, urządzenia elektryczne, łożyska, sprzęt komputerowy, jak również meble.

Urządzenie jest pneumatyczne, więc niezbędny będzie do pracy zewnętrzny kompresor. Panel sterowania wyposażony jest w programator, umożliwiający zaprogramowanie czterech ustawień pracy urządzenia. Mamy możliwość wybrania w każdym z programów:

Panel sterowania urządzenia ACT 3000

Specyfikacja AirSpeed 3000

Materiały eksploatacyjne:

Folia do urządzenia jest w rolkach o wadze 10kg. Ilość metrów na rolce zależy od grubości folii. Czym grubsza folia, tym na rolce uzyskamy mniej metrów bieżących (od 350-550mb). Folia LDPE dostępna jest w grubościach  50, jak również 75 mikronów, a na zamówienie nawet 100 mikronów.

Maszyna do poduszek z powietrzem pneumatyczna ACT 3000