Logo Serwispak kolorowe

Air Speed Versa

Air Speed Versa

Urządzenie Versa do mat z powietrzem

Urządzenie Versa

HC VERSA charakteryzuje się podobnymi parametrami jak maszyna HC. Zmniejszono jednak gabaryty, a zwiększono rodzaje stosowanej folii.

Uproszczono także obsługę urządzenia oraz wprowadzono dotykowy interfejs dla operatora. Jeżeli chodzi o wydajność to jest to najszybsza maszyna do produkcji mat z powietrzem na rynku.

Produkowane maty świetnie zastępują dużo cieńszą folię pęcherzykową. Maty z powietrzem mogą służyć do owijania pakowanych przedmiotów, a także jako przekładki  i wypełniana pustych przestrzeni w kartonie.

Materiały eksploatacyjne:

W przeciwieństwie do urządzenia Air Speed HC urządzenie Versa może produkować maty w dwóch szerokościach – 400 jak również 800mm. Mamy także do dyspozycji 3 wielkości poduszeczek składających się na matę: Large, Medium i Small. Poniżej szczegółowe różnice.

Zalety urządzenia do wypełniaczy paczek Versa

Tworzone zabezpieczenia z urządzenia Versa świetnie sprawdzają się podczas pakowania laptopów, szklanych butelek, jak również świetnie zastępują mniej ekonomiczną folię bąbelkową. Dużą zaletą Versy jest kompresor, pozwalający wprowadzić powietrze do poduszek z powietrzem pod dużym ciśnieniem.

Urządzenie dostarczane jest wraz ze stojakiem na kółkach. Urządzenie jest mobilne i  umożliwia szybkie przemieszczenie go na inne stanowisko pakowania. Można go podobnie jak urządzenie HC doposażyć w kosz oraz nawijak już  wyprodukowanej maty. Duży wyświetlacz dotykowy pozwala na szybką zmianę parametrów pracy urządzenia Versa, w tym również rodzaju i szerokości folii.

Dane techniczne urządzenia:

Versa urządzenie