Logo Serwispak kolorowe

Profile ochronne NMC

Profile ochronne NMC

Profile i narożniki ochronne

Oferowane profile Nomapack  jak również  narożniki trójstronne, wykonane są z twardej pianki polietylenowej o gęstości 30-65 kg/m³.

Takie dopasowane kształtem do produktu profile świetnie sprawdzają się w zabezpieczaniu blatów mebli, ram i obrazów, urządzeń AGD i RTV, szkła w tym akwarium, szyb samochodowych, tablic reklamowych, a także wielu innych towarów.

Profile Nomapack dostępne są w różnych wielkościach, gęstościach piany i kształtach. Profile ochronne są pakowane w kartony 2040mm x 600mm x 400mm lub nawijane na szpule.

Podział profili wg kształtu oraz rodzaju:

Różne profile ochronne z Nomapack

Wymiary profili

Najprostszym sposobem ustalenia, który profil będzie właściwy, jest podanie wymiarów produktu, który ma być zabezpieczany. Poniżej pokazano, które wymiary są niezbędne do ustalenia ceny.

Nomapack jako profile ochronne i sprawdzony sposób zabezpieczania towarów podczas wysyłki oraz ich składowania. Przy większych ilościach udzielamy rabatu, a dostawa jest po naszej stronie.

Profile są pakowane w karton 200cm x 40cm x 60 cm, w odcinkach 2 metrowych. Niektóre profile ochronne są sprzedawane na szpuli i można je docinać do dowolnej długości.

Cenę w zależności od zamawianych ilości wysyłamy po zapytaniu na maila: biuro@serwispak.com