Logo Serwispak kolorowe

Smart Shot

Smart Shot

Zestaw do piany z beczkami Smart

System do zabezpieczania pianą

System Smart Shot do  ręcznego  wtrysku pianki poliuretanowej. Pistoletem można wypełniać bardzo duże przestrzenie, blokując elementy o nieregularnych kształtach,  w tym bardzo ciężkie – takie jak silniki, duże maszyny oraz narzędzia.

Podobnie jak w przypadku Smart Bagger zasada działania foam-in-place jest podobna. Różnica polega na ręcznym kierowaniu strumieniem pianki. Umożliwia to dotarcie bezpośrednio z wypełnieniem do dużych kartonów i skrzyń.

Elementy pakowane oczywiście należy zabezpieczyć przed wtryskiem piany folią co uniemożliwi bezpośredni z nią kontakt.  Nie ma wówczas możliwości na przywarcie piany do pakowanego przedmiotu.

Matryca dla tworzenia kształtów z piany

System IntelliPack foam in place zapewnia najwyższy stopień ochrony pakowanych dużych gabarytowo elementów. Przy 200-krotnej rozprężliwości piany można uzyskać z 6 kilogramów komponentu jeden metr sześcienny zabezpieczenia.

Można oczywiście produkować tym systemem także mniejsze formy. Możemy wykorzystać dla przykładu takie – jak przedstawiono to na zdjęciach powyżej.

Materiały eksploatacyjne identyczne jak do systemu Bagger: