Logo Serwispak kolorowe

Air Speed HC

Air Speed HC

Urządzenie do wypełniaczy z mat

Urządzenie do mat z powietrzem HC

Urządzenie potrafi zgrzewać maty z powietrzem pod ciśnieniem, dzięki czemu pojedyncza poduszka jest sprężysta i świetnie zastępuje np. cienką folię bąbelkową. Maty można stosować do owijania pakowanych towarów, a także jako przekładki lub wypełniacz pustych przestrzeni w kartonie.

Dostępne są w standardzie trzy rodzaje folii, z których możemy wykonać po nadmuchaniu maty powietrzne o wielkości jak poniżej:

Specyfikacja Urządzenia:

Panel sterowania umożliwia ustawienie: rodzaj maty, szybkość przesuwu folii jak również temperatury zgrzewania. Urządzenie HC wytwarza maty z powietrzem z szybkością 23 metry na minutę.

Urządzenie HC do mat
Urządzenie z nawijakiem folii bąbelkowej

Urządzenie dostarczamy jest wraz ze stojakiem na kółkach. Można go doposażyć w kosz jak również w nawijak wytworzonej folii – jak pokazano to na zdjęciu obok.

Mata z powietrzem jest wówczas automatycznie zwijana w rulon, który zostaje dostarczany na stanowisko pakowania.

Istnieje możliwość zainstalowania również koszy na wypełniacze z systemem podającym na stanowisko pakowania.

Urządzenie możemy udostępnić przy zużyciu 10 rolek folii w skali miesiąca. Dodatkowe wyposażenie  możliwe do zainstalowania po okresie testów.

Materiały eksploatacyjne:

Folia do mat powietrznych sprzedawana jest w rolkach o szerokości 43cm oraz długości 530 metrów.

Perforacja folii jest co 30 lub 20 cm. Waga rolki to 12,5 kg. Koszt dostawy urządzenia i folii jest po naszej stronie.

Urządzenie HC produkuje maty powietrzne, a udostępniane jest bezpłatnie już przy minimalnym zużyciu od 8-10 rolek folii.  Podobnym urządzeniem jest VERSA jak również Mistral 4.