Logo Serwispak kolorowe

Papier do pakowania

Papier do pakowania

NACINANY PAPIER WRAP SZARY LUB BIAŁY

Ponacinany  papier to ekologiczny wypełniacz. Podczas pakowania tworzy strukturę 3D tzw. „plaster miodu” zwiększając ochronę pakowanego produktu.

Papier z powodzeniem zastępuje folię bąbelkową i jest dla niej ekologiczną alternatywą.

Cena papieru uzależniona jest od zamawianych ilości. Ofertę wysyłamy mailowo po podaniu informacji, jakie ilości Państwa interesują.

Przy dostawach paletowych cena, jak również wysyłka jest do uzgodnienia. Ceny podajemy w mailu i są one dostosowane do zamawianych ilości.

Do rozwijania papieru możemy zaproponować dwa rodzaje dyspenserów, które poprzez system hamulca automatycznie rozciągają papier podczas pracy.

Przy większych oraz paletowych dostawach podajniki możemy wstawić nieodpłatnie. Ilość wstawionych dyspenserów zależy od zakupionych ilości towaru.

Towar zapakowany w taki sposób wygląda estetycznie, nie jest zakurzony, a co ważne jest zabezpieczony podobnie jak folią bąbelkową.

Specyfikacja papieru:

Papier nacinany zalecamy do zastąpienia folii bąbelkowej. Jako ekologiczny wypełniacz taniej wychodzi papier do wypełniania, makulaturowy w rolce, jak również w arkuszach jak poniżej.

PAPIER DO WYPEŁNIANIA PACZEK Z MAKULATURY

Pakowany w karton ułatwiający wyciąganie lub bez kartonu. Papier wyciągany jest ze środka rolki, co zwiększa zabezpieczenie produktu, jak również ułatwia wypełnianie.

W ofercie posiadamy podajniki wolnostojące, jak również przykręcane do blatu stołu do pakowania. Ofertę możemy przesłać mailowo po określeniu wielkości zamówienia.

Specyfikacja:

PAPIER W ARKUSZACH

Papier do wypełniania w arkuszach

W ofercie posiadamy również papier pocięty na arkusze 40x40cm, co ułatwia pakowanie (nie trzeba odrywać).

Arkusze papieru pakowane są w karton. W jednej przesyłce możemy wysłać maksymalnie dwa takie kartony, ewentualnie większe ilości na palecie.

  • Wielkość 40cm x 40cm.
  • Gramatura papieru 80g/m2.
  • Waga opakowania- 14kg.
  • Ilość arkuszy w opakowaniu: około 1350szt.


Na zamówienie również inne wielkości i gramatura.

PAPIER BĄBELKOWY

Bąbelkowy papier to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy chcą ograniczyć korzystanie z folii bąbelkowej, jak również pakować ekologicznie.

Papier jest tłoczony, co sprawia, że podczas owijania świetnie zastępuje folię bąbelkową i ma dobre właściwości amortyzujące.

Bąbelkowy papier nadaje się do owijania produktów, jak również można go stosować jako przekładkę.

Papier bąbelkowy z makulatury.

Bąbelkowy z celulozy FSC.

Bąbelkowy o dużych bąblach

Papier z dużymi tłoczonymi bąblami

Posiadamy w ofercie również papier 30cm szerokości z urządzenia, które tłoczy duże bąble o średnicy 10mm.

Urządzenie może tłoczyć papier z rolki, jak również z tak zwanej składanki. Składanka posiada perforację co pozwala łatwo odrywać dowolną długość co 175mm.

Oferowane na stronie produkty posiadamy fizycznie w naszym magazynie. Możemy je do państwa dostarczyć własnym transportem jak również wysłać kurierem UPS lub DPD w tym na palecie.

Cenę podajemy w e-mailu, zależnie od zamawianych ilości, jak również rodzaju, grubości i szerokości papieru.

SKŁADANKA

Składanka może być wykorzystywany zarówno w urządzeniach tworzących wypełniacze, jak również do ręcznego wypełniania. Papier jest w złożeniach perforowany, co ułatwia jego odrywanie

Papier składany do wypełniaczy

HARMONIJKA

Wiórki papierowe do wypełniania ozdobnego

Papier harmonijka to dekoracyjny ekologiczny wypełniacz w postaci sprasowanych pasków papieru.

Sprzedawany jest jako produkt sprasowany,więc podczas wyciągania kilkakrotnie zwiększa swoją objętość.

Można zakupić dowolną ilość w kilogramach lub hurtowo w Big Bagach w ilości ok. 100kg. Sprzedawany w podstawowym kolorze brązowym, jak również białym.

Wypełniacz ten wykonany jest z papieru typu Kraft. Nie jest z odpadów ani makulatury. Jest czysty i estetyczny i świetnie sprawdza się również jako dekoracja.

Wszystkie ceny ekologicznych wypełniaczy wysyłamy na maila:  biuro@serwispak.com  po podaniu zamawianych ilości,  jak również rodzaju papieru.