Papier do pakowania

Papier do pakowania

NACINANY PAPIER WRAP SZARY LUB BIAŁY

Ponacinany  papier to ekologiczny wypełniacz. Podczas pakowania tworzy strukturę 3D tzw. „plaster miodu” zwiększając ochronę pakowanego produktu.

Papier z powodzeniem zastępuje folię bąbelkową, i jest dla niej ekologiczną alternatywą.

Cena papieru uzależniona jest od zamawianych ilości i wysyłamy ofertę mailowo po podaniu jakie ilości Państwa interesują.

Przy dostawach paletowych cena jak również wysyłka do uzgodnienia. Ceny podajemy na maila i są one dostosowane do zamawianych ilości.

Do rozwijania papieru możemy zaproponować dwa rodzaje dyspenserów, które poprzez system hamulca automatycznie rozciągają papier podczas pracy.

Przy większych dostawach i paletowych podajniki możemy wstawić nieodpłatnie. Ilość wstawionych dyspenserów, zależnie od zakupionych ilości

Towar zapakowany w taki sposób wygląda estetycznie, nie jest zakurzony, a co ważne jest zabezpieczony podobnie jak folią bąbelkową.

Specyfikacja papieru:

Papier nacinany zalecamy do zastąpienia folii bąbelkowej. Jako ekologiczny wypełniacz taniej wychodzi papier do wypełniania, makulaturowy w rolce jak również w arkuszach jak poniżej.

PAPIER DO WYPEŁNIANIA PACZEK Z MAKULATURY

Pakowany w karton ułatwiający wyciąganie lub bez kartonu. Papier wyciągany jest ze środka rolki co zwiększa zabezpieczenie produktu, jak również ułatwia wypełnianie.

W ofercie posiadamy podajniki wolnostojące jak również przykręcane do blaty stołu do pakowania. Ofertę możemy przesłać mailowo po określeniu wielkości zamówienia.

Specyfikacja:

PAPIER W ARKUSZACH

Papier do wypełniania w arkuszach

W ofercie posiadamy również papier pocięty na arkusze 40x40cm, co ułatwia pakowanie (nie trzeba odrywać).

Arkusze papieru pakowane są w karton. W jednej przesyłce możemy wysłać maksymalnie dwa takie kartony, ewentualnie większe ilości na palecie.

  • Wielkość 40cm x 40cm.
  • Gramatura papieru 80g/m2.
  • Waga opakowania- 14kg.
  • Ilość arkuszy w opakowaniu: około 1350szt.


Na zamówienie również inne wielkości i gramatura.

PAPIER BĄBELKOWY

Bąbelkowy papier to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy chcą ograniczyć korzystanie z folii bąbelkowej jak również pakować ekologicznie.

Papier jest tłoczony co sprawia, że podczas owijania świetnie zastępuje folię bąbelkową i ma dobre właściwości amortyzujące.

Bąbelkowy papier nadaje się do owijania produktów, jak również można go stosować jako przekładkę.

Papier bąbelkowy z makulatury.

Bąbelkowy z celulozy FSC.

Bąbelkowy o dużych bąblach

Papier z dużymi tłoczonymi bąblami

Posiadamy w ofercie również papier 30cm szerokości z urządzenia, które tłoczy duże bąble o średnicy 10mm.

Urządzenie może tłoczyć papier z rolki jak również z tak zwanej składani. Składanka posiada perforację co pozwala łatwo odrywać dowolną długość co 175mm.

Oferowane na stronie produkty posiadamy fizycznie w naszym magazynie. Możemy je do państwa dostarczyć własnym transportem jak również wysłać kurierem UPS lub DPD w tym na palecie.

Cenę podajemy na e-mail, zależnie od zamawianych ilości jak również rodzaju, grubości i szerokości papieru.

SKŁADANKA

Składanka może być wykorzystywany zarówno w urządzeniach tworzących wypełniacze jak również do ręcznego wypełniania. Papier jest w złożeniach perforowany co ułatwia jego odrywanie

Papier składany do wypełniaczy

HARMONIJKA

Wiórki papierowe do wypełniania ozdobnego

Papier harmonijka to dekoracyjny ekologiczny wypełniacz w postaci sprasowanych pasków papieru.

Sprzedawany jest jako produkt sprasowany,więc podczas wyciągania kilkakrotnie zwiększa swoją objętość.

Można zakupić dowolną ilość w kilogramach lub hurtowo w Big Bagach w ilości ok. 100kg. Sprzedawany w podstawowym kolorze brązowym jak również białym.

Wypełniacz ten, wykonany jest z papieru typu Kraft. Nie jest z odpadów ani makulatury. Jest czysty i estetyczny i świetnie sprawdza się również jako dekoracja.

Wszystkie ceny ekologicznych wypełniaczy wysyłamy na maila:  biuro@serwispak.com,  po podaniu zamawianych ilości jak również rodzaju papieru.