Kosze i podajniki do wypełniaczy

Kosze i podajniki do wypełniaczy

Systemy podawania i kosze dla wypełniaczy

Projekt kosza na wypełniacze

W przypadku stałej współpracy możemy zaprojektować oraz wykonać, kosze do gromadzenia wypełniaczy. Systemy tego typu służą do szybkiego podawania wypełniaczy do paczek na stanowisko pakowania.

W ofercie posiadamy kilka rozwiązań dla małych, średnich oraz dużych magazynów.

Wszystkie koszty i instalacja koszy do magazynowania wypełniaczy jest po stronie Serwispak.

Istnieje możliwość dostosowania kosza do konkretnego stanowiska. Kosz na wypełniacze, może być umieszczony pod stołem do pakowania, nad stołem lub nad taśmociągiem transportującym paczki

Małe magazyny

W przypadku małego zapotrzebowania na wypełniacze, możemy zaproponować kosz mobilny kosz na kółkach. Koszem można podjechać pod urządzenie i po zapełnieniu przetransportować poduszki z powietrzem lub maty do miejsca pakowania. Urządzenie można ustawić na stole do pakowania lub na specjalnym dostarczonym przez nas stojaku. Poniżej oferowany kosz o wymiarach 1130mm x 730mm x 950mm.
Kosz na kółkach do wypełniaczy paczek
Stojak pod urządzenia do wypełniaczy
Pojemnik na wypełniacze plastikowy

Dobrym rozwiązaniem jest ustawienie urządzenia nad koszem, na specjalnie przystosowanym stojaku. Taki system umożliwia mobilność jak również przygotowanie  niezbędnej ilości wypełniaczy na kilka stanowisk pakowania.

Możemy również wykonać kosze plastikowe dla kilku jak również kilkunastu stanowisk pakowania.

Kosze dla średnich magazynów

Możemy usprawnić pracę podczas wypełniania paczek stosując połączenie urządzenia z koszem zawieszonym nad miejscem pakowania.

Kosze nad tasmociągiem
Kosz podnoszona maszyna

W takim systemie urządzenie produkuje wypełniacze do kosza i może być uruchamiane poprzez czujnik lub nożny pedał.

Systemy wielostanowiskowe

W dużych magazynach jak również centrach logistycznych mamy do zaproponowania kosze umożliwiające podawanie wypełniaczy do kilku stanowisk pakowania. Można również zastosować kosz zbiorczy napełniający się samoczynnie poprzez czujnik ubywania wypełniaczy.

W takim rozwiązaniu dmuchawa transportuje wytworzone poduszki z powietrzem ponad kosz, a po zmniejszeniu się ich ilości w koszu, urządzenie produkujące poduszki lub maty uruchamia się automatycznie. Rozwiązanie to sprawdza się przy dużej liczbie stanowisk pakujących. Jedno urządzenie z koszem może dostarczać wypełniacze na cztery stanowiska pakowania.

Proponowane rozwiązania są projektowane indywidualnie pod kątem potrzeb Klienta i wygody pakowania.